| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18 |
2. | 0.32 | 0,3 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -U18--2 |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | KXW slalom -U18 |
- | |||||
| 20.06.2026 21.06.2026 |
0 ECA Junior cup Flattach | AT - Flattach | K1W slalom -U18 |
1. | - | |||
| 20.07.2025 | 0 ECA Cup Race 2 | K1W slalom -U18 |
2. | 4.22 | 3,8 | - | ||
| 19.07.2025 | 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 | K1W slalom -U18 |
1. | - | ||||
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
4. | 4/DM | 5.85 | 5,2 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
1. | 1/DM | - | ||
| 23.07.2023 | 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
11. | 62.51 | 57,0 | - | |
| 22.07.2023 | 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
8. | 34.07 | 28,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| SCHMIDT Helene | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 0 20.06.26 | sl 100/2 20.07.25 | sl 100 19.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 165 23.07.23 | sl 103 22.07.23 |
| pořadí | 1. | 2. | 1. | 2. | 1. | 4. | 1. | 11. | 8. |
| odstup % | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 3,8 | 0,0 | 5,2 | 0,0 | 57,0 | 28,9 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 93,8 | 100,0 | 75,0 | 100,0 | 91,4 | 100,0 | 47,4 | 63,2 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 9.5 | 2.5 | 1.5 | 1.3 | 3.4 |
| medián | 8 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| modus | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 3 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 42,9 | 2,6 | 1,9 | 0,1 | 10,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 55,3 | 95,7 | 87,5 | 97,9 | 85,6 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 6 | 18 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% | 9 100,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% | 2 50,0% | 5 83,3% | 11 61,1% |