OLSON Beatrice, 2005

Canadaregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross individual
46.   13.3426,6-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU WX1 slalom
cross
46.   45.4383,3-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
57.   76.4678,6-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross individual
41.   14.8124,5-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross
41.   38.6963,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
40.   43.7542,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
23.   37.6060,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
26.   6.2710,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat U-23
32.   19.1121,6-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross individual
53.   15.4122,1-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross
53.   27.7338,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
heat
32.   14.1213,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23 individual
22.   3.386,1-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23
30.   38.5562,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
semifinal U23
19.   14.7815,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat U23
19.   9.4910,0-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
29.   15.4714,8-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross individual
32.   8.0113,8-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross
32.   17.3627,1-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 WX1 slalom
cross
37.   8.6916,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1W slalom
heat
45.   36.7138,4-
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross
37.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
35.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 WX1 slalom
cross
39.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
semifinal junior
20.   16.5517,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
19.   21.6323,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross junior
28.   33.1449,6-
23.07.2023 152 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U18
10.   108.2097,9-
22.07.2023 103 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U18
3.   17.4815,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103695|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103695|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13           13
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

OLSON Beatricesl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
30.06.26
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
SP3 sl
13.06.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 165
23.07.23
sl 103
22.07.23
pořadí57.40.32.32.21.19.29.45.15.19.20.10.3.
odstup %78,642,121,613,810,015,314,838,40,023,617,197,915,9
% poražených soupeřů5,126,436,741,562,337,942,910,2---37,932,110,080,0
pořadí2023202420252026celkem
průměr13.015.028.540.326.3
medián1015213221
modus315193219
počet závodů414413
průměrný odstup od vítěze %38,60,019,639,029,9
průměrné % poražených soupeřů40,00,038,327,432,5
počet jízd828826
lepší 1. jízda2
50,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
15,4%
čistých jízd4
50,0%
2
100,0%
4
50,0%
4
50,0%
14
53,8%

Kategorie WX1

OLSON Beatricesl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
04.09.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
12.06.25/2
sl 0
05.06.25
SP3 sl
13.06.24
SP2 sl
06.06.24
sl 157
15.08.23
pořadí46.46.41.41.23.26.53.53.30.22.32.32.37.37.39.28.
odstup %83,326,663,124,560,310,638,422,162,76,127,113,816,30,00,049,6
% poražených soupeřů16,716,711,111,154,247,9------43,158,832,632,616,3------35,7
pořadí2023202420252026celkem
průměr28.038.030.641.136.6
medián2837324137
modus2837324132
počet závodů125816
průměrný odstup od vítěze %49,60,025,241,131,5
průměrné % poražených soupeřů35,70,036,719,723,6
počet jízd24101632
lepší 1. jízda1
100,0%
2
100,0%
5
100,0%
8
100,0%
16
100,0%
čistých jízd2
100,0%
4
100,0%
10
100,0%
16
100,0%
32
100,0%