| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 1. | - | |||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 11. | 58.26 | 63,7 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
5. | 1.80 | 5,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
13. | 1.00 | 2,5 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom final U-23 |
4. | 1.40 | 1,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
15. | 2.05 | 3,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
18. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
4. | 1.84 | 2,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
4. | 1.55 | 2,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
45. | 52.45 | 64,1 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom final junior |
4. | 1.71 | 1,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom final junior |
11. | 51.55 | 54,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal junior |
11. | - | |||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom semifinal junior |
4. | - | |||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
4. | - | |||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
11. | 0.87 | 1,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
5. | 8.46 | 18,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
9. | 3.34 | 8,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom final junior |
3. | 1.75 | 1,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom final junior |
3. | 2.65 | 3,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
5. | 1.75 | 3,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
5. | 8.46 | 18,6 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal junior |
3. | - | |||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal junior |
3. | 3.69 | 4,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
3. | - | |||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
3. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom final junior |
5. | 5.51 | 6,3 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal junior |
3. | 1.62 | 1,8 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
2. | 5.08 | 5,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
26. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom semifinal junior |
12. | 7.50 | 7,6 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom heat junior |
6. | 6.47 | 7,5 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | MX1 slalom cross junior |
11. | 49.27 | 97,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 14 | 25 |
| ESTANGUET Titouan | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 |
| pořadí | 13. | 11. | 45. | 2. | 1. | 11. | 1. | 1. | 3. | 2. | 3. | 5. | 6. | 12. |
| odstup % | 2,5 | 63,7 | 64,1 | 1,0 | 0,0 | 54,4 | 0,0 | 0,0 | 1,9 | 5,9 | 1,8 | 6,3 | 7,5 | 7,6 |
| % poražených soupeřů | 85,0 | 87,3 | 13,7 | 97,7 | 100,0 | 9,1 | 100,0 | 100,0 | 81,8 | 96,3 | 93,1 | 55,6 | 73,7 | 42,1 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 5.6 | 3.2 | 23.0 | 8.3 |
| medián | 5 | 1 | 13 | 3 |
| modus | 2 | 1 | 11 | 1 |
| počet závodů | 5 | 6 | 3 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 5,8 | 9,6 | 43,4 | 15,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 72,2 | 81,4 | 62,0 | 74,0 |
| počet jízd | 10 | 12 | 6 | 28 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 66,7% | 2 14,3% |
| čistých jízd | 6 60,0% | 8 66,7% | 4 66,7% | 18 64,3% |
| ESTANGUET Titouan | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 |
| pořadí | 5. | 1. | 6. | 5. | 4. | 1. | 1. | 4. | 1. | 4. | 3. |
| odstup % | 5,0 | 0,0 | 2,0 | 2,2 | 1,7 | 0,0 | 0,0 | 1,9 | 0,0 | 4,3 | 3,1 |
| % poražených soupeřů | 96,9 | 100,0 | 93,7 | 86,2 | 75,0 | 100,0 | 100,0 | 72,7 | 100,0 | 89,7 | 81,8 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 2.3 | 4.2 | 3.2 |
| medián | 1 | 5 | 4 |
| modus | 1 | 5 | 1 |
| počet závodů | 6 | 5 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 1,6 | 2,2 | 1,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 90,7 | 90,4 | 90,5 |
| počet jízd | 12 | 10 | 22 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 20,0% | 1 9,1% |
| čistých jízd | 9 75,0% | 9 90,0% | 18 81,8% |
| ESTANGUET Titouan | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 18. | 15. | 5. | 9. | 5. | 5. | 26. | 11. |
| odstup % | 82,1 | 3,8 | 18,6 | 8,0 | 18,6 | 3,4 | 77,0 | 97,1 |
| % poražených soupeřů | 77,6 | 81,6 | 92,5 | 84,9 | 92,5 | 94,4 | 67,5 | 75,6 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 18.5 | 6.0 | 16.5 | 11.8 |
| medián | 11 | 5 | 15 | 9 |
| modus | 11 | 5 | 15 | 5 |
| počet závodů | 2 | 4 | 2 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 87,1 | 12,2 | 42,9 | 38,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 71,6 | 91,1 | 79,6 | 83,3 |
| počet jízd | 4 | 8 | 4 | 16 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 2 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 8 100,0% | 4 100,0% | 16 100,0% |