| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -OPEN |
4. | 5.00 | 5,7 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | MX1 slalom OPEN |
- | |||||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1M slalom -OPENR2 |
6. | 8.57 | 10,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal U-23 |
16. | 8.03 | 8,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
16. | 5.41 | 6,6 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal U23 |
17. | 8.85 | 9,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
17. | 9.30 | 11,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
16. | 5.70 | 6,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
16. | 4.23 | 4,7 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | C1M slalom | 24. | 44.59 | 43,8 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal junior |
22. | 13.38 | 14,7 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
4. | 9.51 | 11,1 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom heat junior |
7. | 12.57 | 14,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| SOWIZRAL Szymon | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 24.05.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 6. | 4. | 12. | 16. | 22. | 17. | 10. | 16. | 24. | 4. | 22. | 7. |
| odstup % | 10,0 | 5,7 | 6,6 | 8,9 | 11,2 | 9,8 | 4,7 | 6,1 | 43,8 | 11,1 | 14,7 | 14,7 |
| % poražených soupeřů | 16,7 | 50,0 | 78,4 | 48,3 | 41,7 | 44,8 | 84,7 | 48,3 | 48,9 | 88,9 | 27,6 | 68,4 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 11.0 | 24.0 | 16.3 | 9.5 | 13.3 |
| medián | 7 | 24 | 16 | 6 | 12 |
| modus | 4 | 24 | 10 | 4 | 4 |
| počet závodů | 3 | 1 | 4 | 4 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 13,5 | 43,8 | 8,0 | 7,8 | 12,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 61,6 | 48,9 | 54,9 | 48,4 | 53,9 |
| počet jízd | 6 | 2 | 8 | 8 | 24 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% | 2 50,0% | 3 25,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 1 50,0% | 6 75,0% | 5 62,5% | 15 62,5% |