| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
34. | 9.74 | 10,8 | - | ||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom | 57. | 14.18 | 15,5 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1M slalom S |
15. | 1.82 | 4,5 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
14. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
16. | 2.42 | 4,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal U-23 |
22. | 12.14 | 13,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
22. | 9.21 | 11,3 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross individual |
51. | 7.75 | 11,9 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | MX1 slalom cross |
51. | 29.19 | 41,2 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom heat |
57. | 60.11 | 61,7 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1M slalom heat |
29. | 11.74 | 15,0 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | C1M slalom heat |
39. | 15.62 | 20,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | MX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 37. | 9.22 | 10,1 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
10. | 5.08 | 10,2 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
10. | 54.69 | 120,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal U23 |
22. | 11.36 | 12,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
7. | 0.86 | 2,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
22. | 7.77 | 9,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
6. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
22. | 2.52 | 5,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
21. | 8.36 | 9,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
21. | 7.85 | 8,7 | - | |
| 12.09.2024 15.09.2024 |
133 ICF Světový pohár #4 | IT Ivrea | C1M slalom heat |
32. | - | |||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | C1M slalom | 55. | 11.17 | 12,4 | - | |
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | MX1 slalom | - | ||||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom semifinal junior |
21. | 10.64 | 12,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal junior |
26. | 15.95 | 17,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
10. | 15.95 | 18,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
26. | 9.64 | 11,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
53. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1M slalom semifinal junior |
20. | 8.09 | 8,8 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1M slalom heat junior |
5. | 6.97 | 8,6 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom heat junior |
12. | 35.87 | 41,8 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | MX1 slalom cross junior |
7. | 49.27 | 97,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 19 | 23 |
| GUTKNECHT Patrick | sl 0 11.09.26 | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 28.08.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | SP4 sl 12.09.24 | sl 106 02.08.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 34. | 15. | 57. | 21. | 22. | 57. | 29. | 39. | 10. | 37. | 15. | 22. | 24. | 21. | 32. | 55. | 10. | 26. | 12. |
| odstup % | 10,8 | 4,5 | 15,5 | 11,3 | 13,4 | 61,7 | 15,0 | 20,5 | 10,2 | 10,1 | 9,4 | 12,6 | 8,7 | 9,0 | 0,0 | 12,4 | 18,6 | 17,5 | 41,8 |
| % poražených soupeřů | 52,9 | 82,5 | 29,1 | 60,8 | 27,6 | 9,7 | 46,2 | 17,4 | 90,9 | 63,3 | 61,1 | 27,6 | 61,0 | 31,0 | --- | 43,2 | 66,7 | 13,8 | 42,1 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 16.0 | 43.5 | 24.0 | 33.6 | 28.3 |
| medián | 12 | 32 | 22 | 29 | 24 |
| modus | 10 | 32 | 10 | 57 | 10 |
| počet závodů | 3 | 2 | 7 | 7 | 19 |
| průměrný odstup od vítěze % | 26,0 | 6,2 | 11,5 | 18,9 | 16,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 40,9 | 21,6 | 50,3 | 44,1 | 43,5 |
| počet jízd | 6 | 4 | 14 | 14 | 38 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 28,6% | 2 28,6% | 4 21,1% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 1 25,0% | 9 64,3% | 7 50,0% | 20 52,6% |
| GUTKNECHT Patrick | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 |
| pořadí | 26. | 21. | 5. | 20. |
| odstup % | 11,9 | 12,6 | 8,6 | 8,8 |
| % poražených soupeřů | 45,7 | 48,7 | 87,1 | 34,5 |
| pořadí | 2023 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 18.0 | 18.0 |
| medián | 20 | 20 |
| modus | 5 | 5 |
| počet závodů | 4 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 10,5 | 10,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 54,0 | 54,0 |
| počet jízd | 8 | 8 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 7 87,5% | 7 87,5% |
| GUTKNECHT Patrick | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 14. | 16. | 51. | 51. | 10. | 7. | 6. | 22. | 53. | 7. |
| odstup % | 0,0 | 4,5 | 41,2 | 11,9 | 120,7 | 2,0 | 91,7 | 5,0 | 77,0 | 97,1 |
| % poražených soupeřů | 82,9 | 80,3 | 28,6 | 28,6 | 79,5 | 86,4 | 94,0 | 74,7 | 32,5 | 85,4 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 30.0 | 11.3 | 33.0 | 23.7 |
| medián | 7 | 7 | 16 | 14 |
| modus | 7 | 6 | 51 | 7 |
| počet závodů | 2 | 4 | 4 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 87,1 | 54,9 | 14,4 | 45,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 59,0 | 83,7 | 55,1 | 67,3 |
| počet jízd | 4 | 8 | 8 | 20 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 8 100,0% | 8 100,0% | 20 100,0% |