PARLAK Mustafa, 0

TURregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
heat
54.   21.2723,5-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
heat
58.   75.3278,5-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City MX1 slalom
cross
63.   47.8491,7-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1M slalom
heat
63.   22.5526,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat U-23
47.   57.8770,8-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross
72.   42.4173,7-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1M slalom
heat
60.   70.1074,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
heat U23
31.   16.7520,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
79.   18.4836,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
79.   47.8391,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat U23
44.   22.7125,0-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy C1M slalom
heat
39.   70.0681,4-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
heat junior
13.   43.5150,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103713|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103713|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  9         9
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

PARLAK Mustafasl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
29.09.25
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
sl ME
14.05.25
MEj 2023
20.07.23
pořadí54.58.63.47.60.31.44.39.13.
odstup %23,578,526,870,874,920,225,081,450,8
% poražených soupeřů24,312,310,19,81,716,727,12,636,8
pořadí202320252026celkem
průměr13.043.555.545.4
medián13395447
modus13314713
počet závodů1449
průměrný odstup od vítěze %50,850,449,950,2
průměrné % poražených soupeřů36,812,014,115,7
počet jízd28818
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd1
50,0%
4
50,0%
5
62,5%
10
55,6%

Kategorie MX1

PARLAK Mustafasl 0
20.07.26
sl 0
29.09.25
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí63.72.79.79.
odstup %91,773,791,736,5
% poražených soupeřů18,41,46,06,0
pořadí20252026celkem
průměr76.763.073.3
medián796372
modus796379
počet závodů314
průměrný odstup od vítěze %67,391,773,4
průměrné % poražených soupeřů4,518,48,0
počet jízd628
lepší 1. jízda3
100,0%
1
100,0%
4
100,0%
čistých jízd6
100,0%
2
100,0%
8
100,0%