VAINAUSKAS Paulius, 0

LTUregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1M slalom
heat
59.   35.8139,5-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
69.   24.9228,9-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1M slalom
heat
52.   51.9854,2-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
62.   53.7059,4-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U18
16.   36.0142,9-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U18
20.   16.3820,9-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál C1M slalom
-U18
20. 20/DS 157.30160,8-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U18
12. 12/DS 16.0117,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
heat junior
36.   18.4021,2-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat U23
49.   17.6822,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat junior
33.   20.9422,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
67.   25.7930,8-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-U16
26.   21.0330,8-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U16
79.   118.67184,0-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
    -
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
    -
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
    -
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
    -
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom C1M slalom 27.   60.6859,7-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 63.   150.99154,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
heat junior
23.   51.6660,2-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross junior
31.   43.4977,0-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
heat junior
16.   45.8953,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103719|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103719|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8 10         18
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

VAINAUSKAS Pauliussl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí59.52.16.20.36.33.26.27.23.16.
odstup %39,554,242,9160,821,222,430,859,760,253,5
% poražených soupeřů17,121,525,05,018,640,724,242,218,521,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr19.526.534.536.830.8
medián1626332026
modus1626331616
počet závodů222410
průměrný odstup od vítěze %56,945,221,874,454,5
průměrné % poražených soupeřů19,833,229,717,223,4
počet jízd444820
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
4
40,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%
10
50,0%

Kategorie K1M

VAINAUSKAS Pauliussl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 0
24.05.24
pořadí69.62.20.12.49.67.79.63.
odstup %28,959,420,917,122,530,8184,0154,7
% poražených soupeřů15,020,850,074,415,823,31,319,5
pořadí202420252026celkem
průměr71.058.040.852.6
medián63492062
modus63491212
počet závodů2248
průměrný odstup od vítěze %169,326,731,664,8
průměrné % poražených soupeřů10,419,640,127,5
počet jízd44816
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
2
50,0%
4
50,0%
čistých jízd2
50,0%
2
50,0%
4
50,0%
8
50,0%