JANOVCIK Adam, 0

SVKregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
02.10.2026
04.10.2026
132 OH naděje USD Roudnice nad Labem FR slalom 1. 1/ -
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava C1M slalom 3.   11.6912,4-
26.07.2026 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 FR slalom     -
25.07.2026 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 FR slalom 4.   18.5519,9-
28.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan II. FR slalom 2.   13.0816,3-
27.06.2026 0 ECA Junior cup Solkan I. FR slalom 1.   -
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
semifinal U23
21.   10.2011,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
heat U23
21.   11.4113,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat U23
32.   11.1212,3-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-OPEN
13.   62.6395,7-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom C1M slalom 22.   21.7321,4-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
semifinal U23
18.   5.115,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
heat U23
15.   5.516,3-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
semifinal U23
13.   10.7211,5-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
heat U23
4.   5.726,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103723|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103723|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  10         10
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

JANOVCIK Adamsl 0
31.07.26
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
pořadí3.27.21.32.13.22.15.18.4.13.
odstup %12,413,811,312,395,721,46,35,76,811,5
% poražených soupeřů93,827,831,047,533,353,346,241,478,636,8
pořadí2023202420252026celkem
průměr12.517.526.73.016.8
medián131327315
modus41321313
počet závodů423110
průměrný odstup od vítěze %7,658,512,412,419,7
průměrné % poražených soupeřů50,843,335,493,849,0
počet jízd846220
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
0
0,0%
1
100,0%
2
20,0%
čistých jízd5
62,5%
1
25,0%
6
100,0%
2
100,0%
14
70,0%

Kategorie FR

JANOVCIK Adamsl 132
02.10.26
sl 90
25.07.26
sl 0
28.06.26
sl 0
27.06.26
pořadí1.4.2.1.
odstup %0,019,916,30,0
% poražených soupeřů---50,050,0100,0
pořadí2026celkem
průměr2.02.0
medián11
modus11
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %9,19,1
průměrné % poražených soupeřů50,050,0
počet jízd88
lepší 1. jízda2
50,0%
2
50,0%
čistých jízd4
50,0%
4
50,0%