| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom semifinal |
24. | 16.54 | 18,5 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
24. | 4.16 | 4,6 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
45. | 34.96 | 36,4 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom heat |
53. | 13.11 | 15,6 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom semifinal U-23 |
21. | 11.84 | 13,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
21. | 8.34 | 10,2 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1M slalom heat |
29. | 8.61 | 8,8 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1M slalom heat |
46. | 59.61 | 76,2 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom -O |
13. | 5.33 | 6,6 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | C1M slalom | 9. | 5.23 | 5,6 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1M slalom heat |
34. | 15.18 | 14,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom | 29. | 7.69 | 8,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1M slalom S |
54. | 8.40 | 16,9 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
31. | 54.69 | 120,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom semifinal U23 |
13. | 6.52 | 7,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
13. | 9.16 | 11,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
30. | 3.14 | 7,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom final U23 |
3. | 3.74 | 4,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
27. | 3.02 | 6,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
29. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom semifinal U23 |
3. | 4.60 | 5,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
3. | 5.51 | 6,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom semifinal U23 |
27. | 9.50 | 10,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat U23 |
16. | 5.63 | 6,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross U23 |
40. | - | |||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1M slalom heat U23 |
9. | 15.23 | 18,2 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | MX1 slalom cross U23 |
20. | 51.13 | 104,6 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 21 |
| SEGURA Alex | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 10. | 24. | 45. | 53. | 19. | 21. | 29. | 46. | 9. | 13. | 34. | 54. | 29. | 21. | 13. | 18. | 11. | 3. | 16. | 27. | 9. |
| odstup % | 4,6 | 18,5 | 36,4 | 15,6 | 10,2 | 13,1 | 8,8 | 76,2 | 5,6 | 6,6 | 14,5 | 16,9 | 8,5 | 11,0 | 7,2 | 6,1 | 5,0 | 4,2 | 6,5 | 10,6 | 18,2 |
| % poražených soupeřů | 87,1 | 20,7 | 32,3 | 24,6 | 64,7 | 31,0 | 54,8 | 13,5 | 75,0 | 65,7 | 23,3 | 46,5 | 71,4 | 44,4 | 58,6 | 71,2 | 65,5 | 81,8 | 42,3 | 10,3 | 42,9 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 17.3 | 22.9 | 26.9 | 24.0 |
| medián | 16 | 18 | 21 | 21 |
| modus | 9 | 3 | 9 | 9 |
| počet závodů | 3 | 8 | 10 | 21 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,7 | 9,2 | 19,6 | 14,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 31,8 | 57,8 | 46,9 | 48,9 |
| počet jízd | 6 | 16 | 20 | 42 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 25,0% | 1 10,0% | 3 14,3% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 11 68,8% | 10 50,0% | 25 59,5% |
| SEGURA Alex | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 31. | 30. | 29. | 27. | 40. | 20. |
| odstup % | 120,7 | 7,4 | 91,7 | 6,0 | 0,0 | 104,6 |
| % poražených soupeřů | 31,8 | 34,1 | 66,3 | 68,7 | 41,8 | 54,8 |
| pořadí | 2023 | 2025 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 30.0 | 29.3 | 29.5 |
| medián | 20 | 29 | 29 |
| modus | 20 | 27 | 20 |
| počet závodů | 2 | 4 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 52,3 | 56,4 | 55,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 48,3 | 50,2 | 49,6 |
| počet jízd | 4 | 8 | 12 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 8 100,0% | 12 100,0% |