TRUMMER Hannes, 0

GERregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 27.   4.965,4-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
29.   3.358,3-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja C1M slalom 35.   5.125,7-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-OPEN
1.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
semifinal U23
19.   5.496,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1M slalom
heat U23
14.   5.456,3-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
65.   59.1760,8-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 2
12.   6.506,5-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
semifinal U23
11.   9.8910,6-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1M slalom
heat U23
14.   4.965,9-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen C1M slalom
heat
19.   62.0964,0-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen MX1 slalom
cross
39.   68.7876,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103726|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103726|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  11         11
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

TRUMMER Hannessl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
sl ICF 3
15.06.23
pořadí29.27.35.1.14.19.12.65.14.11.19.
odstup %8,35,45,70,06,36,16,560,85,910,664,0
% poražených soupeřů65,067,164,2100,050,037,982,022,07,147,45,3
pořadí202320242026celkem
průměr22.018.028.022.4
medián1412719
modus1412714
počet závodů72211
průměrný odstup od vítěze %22,92,86,916,3
průměrné % poražených soupeřů36,082,166,149,8
počet jízd144422
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
100,0%
2
18,2%
čistých jízd7
50,0%
1
25,0%
4
100,0%
12
54,5%