| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | K1M slalom -OPEN |
5. | 8.54 | 9,6 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | K1M slalom -OPEN |
20. | 29.70 | 32,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
23. | 7.85 | 9,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
23. | 5.51 | 7,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
36. | 8.21 | 10,4 | - | |
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1M slalom heat |
45. | 27.37 | 34,2 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
28. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
38. | 66.77 | 82,7 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1M slalom semifinal junior |
25. | 10.58 | 11,5 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1M slalom heat junior |
8. | 8.77 | 10,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| RIBARSKI Stefan | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl ME 14.05.25 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 |
| pořadí | 5. | 20. | 20. | 23. | 36. | 45. | 38. | 8. | 25. |
| odstup % | 9,6 | 32,0 | 7,0 | 9,4 | 10,4 | 34,2 | 82,7 | 10,8 | 11,5 |
| % poražených soupeřů | 82,6 | 13,6 | 75,9 | 24,1 | 38,6 | 26,7 | 19,6 | 77,4 | 17,2 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 23.7 | 40.5 | 17.0 | 24.4 |
| medián | 25 | 36 | 20 | 23 |
| modus | 8 | 36 | 20 | 20 |
| počet závodů | 3 | 2 | 4 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 35,0 | 22,3 | 14,5 | 23,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 38,1 | 32,7 | 49,1 | 41,7 |
| počet jízd | 6 | 4 | 8 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 25,0% | 1 11,1% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 3 75,0% | 5 62,5% | 12 66,7% |