STANZEL Christian, 0

GERregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
66.   20.9724,3-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
56.   29.4532,6-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
semifinal
19.   17.3620,5-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1M slalom
heat
19.   3.554,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
semifinal U-23
24.   9.1611,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat U-23
24.   5.907,5-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
13.   3.203,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 36.   7.799,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
13.   3.567,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
final U23
7.   6.437,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
semifinal U23
7.   3.514,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat U23
7.   4.766,1-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
semifinal U23
25.   13.4716,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
25.   2.112,5-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 13.   5.977,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
semifinal junior
17.   7.899,3-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat junior
14.   7.429,2-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross junior
69.   43.4977,0-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
semifinal junior
28.   16.1217,5-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
heat junior
9.   8.9811,0-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) MX1 slalom
cross junior
15.   49.2797,1-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103739|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103739|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
19           19
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

STANZEL Christiansl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 106
02.08.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
pořadí66.56.23.19.21.24.13.13.36.16.12.7.9.25.13.14.17.9.28.
odstup %24,332,64,420,57,511,03,57,99,16,14,07,42,516,67,19,29,311,017,5
% poražených soupeřů18,828,672,237,974,720,783,892,277,073,762,145,590,717,291,171,759,074,26,9
pořadí2023202420252026celkem
průměr17.013.016.931.722.2
medián1413132317
modus91371313
počet závodů417719
průměrný odstup od vítěze %11,87,17,614,811,1
průměrné % poražených soupeřů53,091,165,548,157,8
počet jízd82141438
lepší 1. jízda0
0,0%
1
100,0%
2
28,6%
0
0,0%
3
15,8%
čistých jízd4
50,0%
1
50,0%
9
64,3%
8
57,1%
22
57,9%

Kategorie MX1

STANZEL Christiansl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí69.15.
odstup %77,097,1
% poražených soupeřů11,765,9
pořadí2023celkem
průměr42.042.0
medián1515
modus1515
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %87,187,1
průměrné % poražených soupeřů38,838,8
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%