ZEITLHOFER Simon, 0

AUTregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom 31.   8.7210,3-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja MX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1M slalom
S
72.   8.3823,3-
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava K1M slalom 18.   12.4614,1-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN
9.   9.7111,7-
03.07.2026
05.07.2026
0 ECA Junior cup Augsburg K1M slalom
-OPEN--2
6.   6.467,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 65.   12.1614,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
70.   8.8119,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23
18.   54.69120,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross U23 individual
10.   1.122,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat U23
38.   8.6611,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23 individual
33.   3.797,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross U23
33.   47.8391,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat U23
32.   7.669,2-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
33.   4.337,0-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
33.   34.0951,7-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
65.   77.6788,0-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 58.   8.019,5-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja MX1 slalom     -
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-OPEN
5.   4.978,4-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 14.   25.8026,4-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom MX1 slalom 36.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross junior
7.   43.4977,0-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat junior
13.   17.7422,0-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
semifinal junior
22.   8.929,7-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
heat junior
10.   9.7612,0-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) MX1 slalom
cross junior
4.   7.6515,1-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1M slalom
heat
25.   19.1622,3-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103740|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103740|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
17           17
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

ZEITLHOFER Simonsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
31.07.26
sl 0
03.07.26
sl 0
03.07.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
sl 86
26.06.25
sl 106
02.08.24
ECA Bratisla
27.07.24
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
sl ICF 3
15.06.23
pořadí72.31.18.6.9.70.65.38.32.65.58.5.14.13.10.22.25.
odstup %23,310,314,17,911,719,514,311,09,288,09,58,426,422,012,09,722,3
% poražených soupeřů44,575,866,782,875,855,257,935,164,011,157,884,083,173,971,027,627,3
pořadí2023202420252026celkem
průměr17.525.754.027.232.5
medián1314651825
modus10565665
počet závodů435517
průměrný odstup od vítěze %16,514,828,413,518,8
průměrné % poražených soupeřů50,075,044,769,158,4
počet jízd86101034
lepší 1. jízda0
0,0%
2
66,7%
2
40,0%
4
80,0%
8
47,1%
čistých jízd5
62,5%
2
33,3%
5
50,0%
6
60,0%
18
52,9%

Kategorie MX1

ZEITLHOFER Simonsl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí18.10.33.33.33.33.36.7.4.
odstup %120,72,691,77,551,77,00,077,015,1
% poražených soupeřů61,479,561,461,449,249,210,392,292,7
pořadí202320242025celkem
průměr5.536.026.723.0
medián4363333
modus4363333
počet závodů2169
průměrný odstup od vítěze %46,00,046,941,5
průměrné % poražených soupeřů92,510,360,461,9
počet jízd421218
lepší 1. jízda2
100,0%
0
0,0%
6
100,0%
8
88,9%
čistých jízd4
100,0%
2
100,0%
12
100,0%
18
100,0%