| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
42. | 6.93 | 15,1 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
42. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1M slalom heat |
60. | 50.43 | 55,7 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
64. | 19.31 | 22,4 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
42. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
50. | 23.46 | 26,0 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1M slalom heat |
60. | 108.02 | 112,6 | - | ||
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | MX1 slalom cross |
52. | 47.84 | 91,7 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
80. | 112.92 | 141,1 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
41. | 5.74 | 10,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
41. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
20. | 6.68 | 8,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
20. | 7.22 | 9,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
51. | 67.29 | 82,3 | - | ||
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross individual |
58. | 12.21 | 22,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | MX1 slalom cross |
58. | 42.41 | 73,7 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1M slalom heat |
56. | 27.28 | 29,2 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1M slalom heat |
64. | 35.80 | 41,2 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
24. | 9.27 | 20,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
32. | 3.41 | 8,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat U23 |
34. | 24.00 | 28,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
34. | 7.92 | 10,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
47. | 5.31 | 10,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
47. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
58. | 70.63 | 77,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
61. | 17.29 | 20,7 | - | |
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | MX1 slalom cross |
41. | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1M slalom heat |
39. | - | ||||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | MX1 slalom cross |
21. | 23.24 | 30,3 | - | |
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1M slalom heat |
71. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
6. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
14. | 17.87 | 22,1 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1M slalom heat junior |
31. | 57.32 | 70,4 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | MX1 slalom cross junior |
6. | 7.77 | 15,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 6 | 18 |
| PLAUDIS Martins | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 60. | 60. | 51. | 56. | 34. | 58. |
| odstup % | 55,7 | 112,6 | 82,3 | 29,2 | 28,9 | 77,8 |
| % poražených soupeřů | 15,7 | 9,2 | 2,0 | 8,3 | 8,3 | 3,4 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 49.3 | 57.0 | 53.2 |
| medián | 56 | 60 | 56 |
| modus | 34 | 60 | 60 |
| počet závodů | 3 | 3 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 45,3 | 83,5 | 64,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 6,7 | 9,0 | 7,8 |
| počet jízd | 6 | 6 | 12 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% | 6 50,0% |
| PLAUDIS Martins | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | SP2 sl 06.06.24 | sl 161 19.09.23 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 64. | 50. | 80. | 26. | 20. | 64. | 34. | 61. | 39. | 41. | 14. | 31. |
| odstup % | 22,4 | 26,0 | 141,1 | 9,1 | 8,0 | 41,2 | 10,1 | 20,7 | 0,0 | 0,0 | 22,1 | 70,4 |
| % poražených soupeřů | 21,3 | 36,4 | --- | 68,4 | 34,5 | 13,7 | 42,1 | 30,2 | --- | 42,9 | 71,7 | 3,2 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 28.7 | 39.0 | 53.0 | 48.0 | 43.7 |
| medián | 31 | 39 | 61 | 50 | 39 |
| modus | 14 | 39 | 34 | 20 | 64 |
| počet závodů | 3 | 1 | 3 | 5 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 30,8 | 0,0 | 24,0 | 41,3 | 30,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 39,3 | 0,0 | 28,7 | 32,1 | 30,4 |
| počet jízd | 6 | 2 | 6 | 10 | 24 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 4 66,7% | 1 50,0% | 4 66,7% | 7 70,0% | 16 66,7% |
| PLAUDIS Martins | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | SP2 sl 06.06.24 | sl 161 19.09.23 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 42. | 42. | 42. | 52. | 41. | 41. | 58. | 58. | 24. | 32. | 47. | 47. | 41. | 21. | 6. | 6. |
| odstup % | 101,8 | 15,1 | 66,7 | 91,7 | 82,1 | 10,7 | 73,7 | 22,1 | 20,5 | 8,0 | 91,7 | 10,5 | 0,0 | 30,3 | 77,0 | 15,3 |
| % poražených soupeřů | 46,8 | 45,3 | 41,4 | 32,9 | 47,4 | 47,4 | 20,8 | 17,4 | 47,7 | 29,5 | 44,6 | 44,6 | --- | 79,6 | 93,5 | 87,8 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 11.0 | 41.0 | 44.3 | 43.3 | 37.5 |
| medián | 6 | 41 | 47 | 42 | 41 |
| modus | 6 | 41 | 47 | 42 | 41 |
| počet závodů | 3 | 1 | 6 | 6 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 40,9 | 0,0 | 37,7 | 61,3 | 44,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 87,0 | 0,0 | 34,1 | 43,5 | 45,4 |
| počet jízd | 6 | 2 | 12 | 12 | 32 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 1 100,0% | 6 100,0% | 6 100,0% | 16 100,0% |
| čistých jízd | 6 100,0% | 2 100,0% | 12 100,0% | 12 100,0% | 32 100,0% |