| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
61. | 11.03 | 20,6 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
61. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
52. | 19.58 | 24,7 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 |
39. | 54.69 | 120,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross U23 individual |
39. | 5.53 | 13,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat U23 |
51. | 18.36 | 23,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
66. | 8.97 | 17,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
66. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
64. | 20.01 | 23,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
19. | 22.00 | 27,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
63. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1M slalom heat junior |
23. | 32.04 | 39,3 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | MX1 slalom cross junior |
33. | 49.27 | 97,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 |
| FIANDER Gustaf | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 52. | 51. | 64. | 19. | 23. |
| odstup % | 24,7 | 23,3 | 23,9 | 27,2 | 39,3 |
| % poražených soupeřů | 35,4 | 12,3 | 26,7 | 60,9 | 29,0 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 21.0 | 57.5 | 52.0 | 41.8 |
| medián | 19 | 51 | 52 | 51 |
| modus | 19 | 51 | 52 | 19 |
| počet závodů | 2 | 2 | 1 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 33,3 | 23,6 | 24,7 | 27,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 45,0 | 19,5 | 35,4 | 32,9 |
| počet jízd | 4 | 4 | 2 | 10 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 1 50,0% | 6 60,0% |
| FIANDER Gustaf | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 61. | 61. | 39. | 39. | 66. | 66. | 63. | 33. |
| odstup % | 82,1 | 20,6 | 120,7 | 13,0 | 91,7 | 17,7 | 77,0 | 97,1 |
| % poražených soupeřů | 21,1 | 21,1 | 13,6 | 13,6 | 21,7 | 21,7 | 19,5 | 22,0 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 48.0 | 52.5 | 61.0 | 53.5 |
| medián | 33 | 39 | 61 | 61 |
| modus | 33 | 39 | 61 | 39 |
| počet závodů | 2 | 4 | 2 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 87,1 | 60,8 | 51,3 | 65,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 20,8 | 17,7 | 21,1 | 19,3 |
| počet jízd | 4 | 8 | 4 | 16 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 4 100,0% | 2 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 8 100,0% | 4 100,0% | 16 100,0% |