POPIERA Rokas, 0

LTUregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross individual
53.   13.9630,4-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU MX1 slalom
cross
53.   50.43101,8-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1M slalom
heat
76.   37.7943,8-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE MX1 slalom
cross
63.   40.0066,7-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1M slalom
heat
59.   39.4843,7-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U18
12.   11.9315,2-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1M slalom
-U18
42. 41/DS 110.15117,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior individual
42.   6.2711,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow MX1 slalom
cross junior
42.   32.1047,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1M slalom
heat junior
52.   18.2622,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1M slalom
heat junior
42.   15.4519,2-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior individual
51.   8.5720,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO MX1 slalom
cross junior
51.   54.60120,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior
51.   54.60120,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie MX1 slalom
cross junior individual
60.   11.0721,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1M slalom
heat junior
55.   39.5947,5-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U16
42.   20.5931,9-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
44. 44/DM 30.5832,0-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
63. 62/DM 80.1575,8-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1M slalom 30.   52.8354,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat junior
16.   19.4324,1-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
heat junior
27.   37.4345,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103762|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103762|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13           13
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

POPIERA Rokassl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.07.25
sl 0
08.07.25
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí76.59.12.42.52.42.55.42.44.63.30.16.27.
odstup %43,843,715,2117,322,619,247,531,932,075,854,124,145,9
% poražených soupeřů6,324,771,14,744,032,826,048,142,719,562,367,416,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr21.544.848.548.243.1
medián1642425242
modus1630421242
počet závodů242513
průměrný odstup od vítěze %35,048,533,348,544,1
průměrné % poražených soupeřů41,843,229,430,235,8
počet jízd4841026
lepší 1. jízda0
0,0%
4
100,0%
0
0,0%
2
40,0%
6
46,2%
čistých jízd2
50,0%
5
62,5%
3
75,0%
5
50,0%
15
57,7%

Kategorie MX1

POPIERA Rokassl 0
11.09.26
sl 0
11.09.26/2
sl 0
04.09.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí53.53.63.42.42.51.51.51.60.
odstup %101,830,466,747,311,2120,320,4120,321,6
% poražených soupeřů32,530,711,450,650,65,75,75,716,9
pořadí20252026celkem
průměr53.350.651.8
medián515351
modus514251
počet závodů459
průměrný odstup od vítěze %70,751,560,0
průměrné % poražených soupeřů8,535,223,3
počet jízd81018
lepší 1. jízda4
100,0%
5
100,0%
9
100,0%
čistých jízd8
100,0%
10
100,0%
18
100,0%