| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross individual |
66. | 18.99 | 41,4 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | MX1 slalom cross |
66. | 50.43 | 101,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1M slalom heat |
75. | 36.66 | 42,5 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | MX1 slalom cross |
67. | 40.00 | 66,7 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1M slalom heat |
61. | 52.92 | 58,6 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U18 |
14. | 33.87 | 40,4 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
11. | 10.78 | 13,7 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1M slalom -U18 |
14. | 15/DS | 221.29 | 226,3 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -U18 |
24. | 24/DS | 77.06 | 82,1 | - |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior individual |
56. | 10.02 | 17,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross junior |
56. | 32.10 | 47,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat junior |
44. | 24.37 | 29,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat junior |
76. | 62.97 | 78,0 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior |
12. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | MX1 slalom cross junior individual |
23. | 6.41 | 15,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1M slalom heat junior |
37. | 14.05 | 17,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1M slalom heat junior |
40. | 26.60 | 30,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior |
12. | 54.60 | 120,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross junior individual |
36. | 6.67 | 13,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat junior |
46. | 55.59 | 59,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat junior |
49. | 28.22 | 33,9 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1M slalom -U16 |
39. | 18.96 | 29,4 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
38. | 38/DM | 25.81 | 27,0 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1M slalom -U16 |
35. | 35/DM | 26.50 | 25,1 | - |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | 37. | 66.99 | 68,7 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
23. | 24.34 | 30,1 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
62. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1M slalom heat junior |
28. | 39.35 | 48,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 18 |
| DAUNORAS Kornelijus | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 14. | 14. | 44. | 40. | 46. |
| odstup % | 40,4 | 226,3 | 29,0 | 30,7 | 59,5 |
| % poražených soupeřů | 35,0 | 35,0 | 30,6 | 9,3 | 16,7 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 43.0 | 24.0 | 31.6 |
| medián | 40 | 14 | 40 |
| modus | 40 | 14 | 14 |
| počet závodů | 2 | 3 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 45,1 | 98,6 | 77,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 13,0 | 33,5 | 25,3 |
| počet jízd | 4 | 6 | 10 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 66,7% | 2 40,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 50,0% | 5 50,0% |
| DAUNORAS Kornelijus | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 08.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 0 24.05.24 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 75. | 61. | 11. | 24. | 76. | 37. | 49. | 39. | 38. | 35. | 37. | 23. | 28. |
| odstup % | 42,5 | 58,6 | 13,7 | 82,1 | 78,0 | 17,4 | 33,9 | 29,4 | 27,0 | 25,1 | 68,7 | 30,1 | 48,3 |
| % poražených soupeřů | 7,5 | 22,1 | 73,7 | 46,5 | 17,6 | 41,0 | 34,2 | 51,9 | 50,7 | 55,8 | 53,2 | 52,2 | 12,9 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 25.5 | 37.3 | 43.0 | 49.4 | 41.0 |
| medián | 23 | 37 | 37 | 61 | 37 |
| modus | 23 | 35 | 37 | 11 | 37 |
| počet závodů | 2 | 4 | 2 | 5 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 39,2 | 37,5 | 25,7 | 55,0 | 42,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 32,6 | 52,9 | 37,6 | 33,5 | 39,9 |
| počet jízd | 4 | 8 | 4 | 10 | 26 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 4 100,0% | 0 0,0% | 2 40,0% | 6 46,2% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 4 50,0% | 3 75,0% | 5 50,0% | 14 53,8% |
| DAUNORAS Kornelijus | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 66. | 66. | 67. | 56. | 56. | 12. | 23. | 12. | 36. | 62. |
| odstup % | 101,8 | 41,4 | 66,7 | 47,3 | 17,9 | 120,3 | 15,3 | 120,3 | 13,0 | 77,0 |
| % poražených soupeřů | 15,6 | 13,3 | 5,7 | 33,7 | 33,7 | 79,2 | 58,5 | 79,2 | 50,7 | 20,8 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 62.0 | 20.8 | 62.2 | 45.6 |
| medián | 62 | 12 | 66 | 56 |
| modus | 62 | 12 | 56 | 12 |
| počet závodů | 1 | 4 | 5 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 77,0 | 67,2 | 55,0 | 62,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 20,8 | 66,9 | 20,4 | 39,0 |
| počet jízd | 2 | 8 | 10 | 20 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 4 100,0% | 5 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 8 100,0% | 10 100,0% | 20 100,0% |