AUBERTIN Maxime, 0

BELregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross
21.   2.793,9-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg MX1 slalom
cross individual
25.   2.834,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1M slalom
heat
29.   8.679,5-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross
4.   16.0027,8-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith MX1 slalom
cross individual
26.   4.748,6-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1M slalom
heat
31.   4.875,6-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross
11.   31.6746,4-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final MX1 slalom
cross individual
28.   4.747,4-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1M slalom
heat
37.   12.0012,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking MX1 slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
    -
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross individual
14.   2.133,5-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 K1M slalom
heat
23.   8.589,7-
26.06.2025
29.06.2025
86 ICF Světový pohár #3 MX1 slalom
cross
29.   34.0951,7-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 K1M slalom
heat
23.   8.399,2-
12.06.2025
15.06.2025
0 ICF Světový pohár #2 MX1 slalom
cross
31.   38.5662,8-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 MX1 slalom
cross
51.   49.8399,3-
05.06.2025
08.06.2025
0 ICF Světový pohár #1 K1M slalom
heat
29.   5.997,2-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross individual
21.   2.294,3-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy MX1 slalom
cross
28.   45.6984,1-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1M slalom
heat
34.   8.9711,2-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 MX1 slalom
cross
42.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
semifinal
19.   -
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1M slalom
heat
19.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea MX1 slalom
cross
46.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
semifinal
17.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1M slalom
heat
17.   -
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1M slalom 21.   8.229,8-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja MX1 slalom     -
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) MX1 slalom
cross
31.   37.7460,6-
05.10.2023
08.10.2023
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) K1M slalom
heat
35.   9.8711,1-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1M slalom
heat
50.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre MX1 slalom
cross
32.   23.2430,3-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
final U23
8.   6.828,4-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
semifinal U23
6.   3.634,4-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1M slalom
heat U23
22.   2.933,5-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow MX1 slalom
cross U23
34.   -
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
final U23
13.   8.9310,3-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
semifinal U23
11.   3.854,3-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1M slalom
heat U23
9.   3.654,5-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) MX1 slalom
cross U23
40.   51.13104,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103764|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103764|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
20           20
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1M

AUBERTIN Maximesl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.09.25
sl 0
04.09.25
sl 86
26.06.25
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
SP5 sl
19.09.24
SP5 sl
19.09.24/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
sl 106
02.08.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 157
15.08.23/3
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
pořadí29.31.37.23.23.29.34.30.19.4.17.21.35.20.22.6.8.9.11.13.
odstup %9,55,612,89,79,27,211,20,00,00,00,09,811,10,03,54,48,44,54,310,3
% poražených soupeřů62,258,944,669,472,565,445,0------------85,242,472,944,787,222,276,564,314,3
pořadí2023202420252026celkem
průměr15.518.229.529.021.1
medián1119292921
modus64232923
počet závodů856120
průměrný odstup od vítěze %5,82,09,39,56,1
průměrné % poražených soupeřů53,117,059,362,246,4
počet jízd161012240
lepší 1. jízda0
0,0%
1
20,0%
0
0,0%
0
0,0%
1
5,0%
čistých jízd12
75,0%
8
80,0%
8
66,7%
1
50,0%
29
72,5%

Kategorie MX1

AUBERTIN Maximesl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
29.09.25
sl 0
29.09.25/2
sl 0
04.09.25
sl 0
04.09.25/2
sl 86
26.06.25
sl 86
26.06.25/2
sl 0
12.06.25
sl 0
05.06.25
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
sl 162
05.10.23
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí21.25.4.26.11.28.29.14.31.51.21.28.42.46.31.32.34.40.
odstup %3,94,427,88,646,47,451,73,562,899,34,384,10,00,060,630,30,0104,6
% poražených soupeřů71,465,795,863,881,550,055,679,463,035,160,847,1------45,568,450,77,1
pořadí2023202420252026celkem
průměr34.344.024.323.028.6
medián3242262128
modus3142282121
počet závodů4210218
průměrný odstup od vítěze %48,90,039,64,133,3
průměrné % poražených soupeřů42,90,063,268,652,3
počet jízd8420436
lepší 1. jízda4
100,0%
2
100,0%
10
100,0%
2
100,0%
18
100,0%
čistých jízd8
100,0%
4
100,0%
20
100,0%
4
100,0%
36
100,0%