| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom final U-23 |
1. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom final U-23 |
4. | 8.60 | 8,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
4. | 0.81 | 1,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
25. | 37.60 | 60,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal U-23 |
4. | 8.64 | 8,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal U-23 |
1. | 3.47 | 3,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
1. | 0.11 | 0,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat U-23 |
4. | 6.20 | 6,8 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross |
11. | 2.84 | 4,2 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross individual |
24. | 9.09 | 16,2 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1W slalom heat |
20. | 9.37 | 10,9 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | C1W slalom heat |
21. | 13.30 | 15,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 34. | 14.86 | 16,1 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
36. | 9.40 | 18,6 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom final U23 |
8. | 6.81 | 7,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal U23 |
8. | 3.63 | 3,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat U23 |
8. | 2.25 | 2,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 individual |
6. | 1.75 | 3,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 |
13. | 49.18 | 96,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom final U23 |
7. | 10.08 | 10,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
12. | 2.44 | 4,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
27. | 38.55 | 62,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom semifinal U23 |
7. | 5.84 | 6,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
7. | 1.60 | 1,7 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
41. | 63.08 | 60,2 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1W slalom heat |
36. | 19.72 | 20,6 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1W slalom heat |
33. | 20.07 | 21,9 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | WX1 slalom cross |
40. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1W slalom heat |
45. | - | ||||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | WX1 slalom cross |
38. | 34.71 | 53,2 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | K1W slalom heat |
50. | 108.47 | 110,3 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom final junior |
1. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom final junior |
3. | 0.74 | 0,8 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom semifinal junior |
1. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom semifinal junior |
2. | 1.26 | 1,3 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat junior |
1. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat junior |
6. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross junior |
14. | 33.14 | 49,6 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom final junior |
1. | - | ||||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom final junior |
3. | 5.76 | 5,0 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom semifinal junior |
1. | - | ||||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom semifinal junior |
1. | - | ||||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom heat junior |
1. | - | ||||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat junior |
1. | - | ||||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | WX1 slalom cross junior |
8. | 11.24 | 20,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | 10 | 33 |
| PIRRO Paulina | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 29.05.26 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23/3 |
| pořadí | 5. | 6. | 4. | 21. | 6. | 1. | 1. | 1. | 1. | 3. |
| odstup % | 6,8 | 8,5 | 8,3 | 15,3 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 5,0 |
| % poražených soupeřů | 90,0 | 82,8 | 72,7 | 48,7 | 73,7 | 100,0 | 100,0 | 100,0 | 100,0 | 77,8 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 2.2 | 9.0 | 4.9 |
| medián | 1 | 5 | 3 |
| modus | 1 | 4 | 1 |
| počet závodů | 6 | 4 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 0,8 | 9,7 | 4,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 91,9 | 73,6 | 84,6 |
| počet jízd | 12 | 8 | 20 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 8 66,7% | 6 75,0% | 14 70,0% |
| PIRRO Paulina | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 0 29.05.26 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | sl ME 14.05.25 | SP5 sl 19.09.24 | sl 162 05.10.23 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23/3 |
| pořadí | 2. | 6. | 1. | 20. | 36. | 34. | 6. | 9. | 8. | 5. | 6. | 7. | 41. | 36. | 33. | 25. | 50. | 1. | 2. | 3. | 1. | 1. | 1. |
| odstup % | 0,1 | 3,7 | 0,0 | 10,9 | 18,6 | 16,1 | 2,5 | 3,7 | 7,0 | 1,7 | 6,1 | 10,8 | 60,2 | 20,6 | 21,9 | 0,0 | 110,3 | 0,0 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
| % poražených soupeřů | 98,0 | 82,8 | 100,0 | 53,7 | 67,0 | 69,7 | 83,9 | 72,4 | 36,4 | 92,5 | 82,8 | 45,5 | 18,4 | 28,6 | 17,9 | --- | 2,0 | 100,0 | 96,4 | 77,8 | 100,0 | 100,0 | 100,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 8.4 | 25.0 | 20.1 | 7.3 | 14.5 |
| medián | 1 | 25 | 9 | 2 | 6 |
| modus | 1 | 25 | 6 | 1 | 1 |
| počet závodů | 7 | 1 | 11 | 4 | 23 |
| průměrný odstup od vítěze % | 16,0 | 0,0 | 15,4 | 3,7 | 12,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 82,3 | 0,0 | 55,9 | 83,6 | 66,3 |
| počet jízd | 14 | 2 | 22 | 8 | 46 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 18,2% | 0 0,0% | 2 8,7% |
| čistých jízd | 10 71,4% | 1 50,0% | 17 77,3% | 7 87,5% | 35 76,1% |
| PIRRO Paulina | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | SP5 sl 19.09.24 | sl 162 05.10.23 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 25. | 4. | 11. | 24. | 13. | 6. | 27. | 12. | 40. | 38. | 14. | 8. |
| odstup % | 60,3 | 1,4 | 4,2 | 16,2 | 96,8 | 3,8 | 62,7 | 4,4 | 0,0 | 53,2 | 49,6 | 20,1 |
| % poražených soupeřů | 50,0 | 93,8 | 73,7 | 39,5 | 57,1 | 82,1 | 49,0 | 78,4 | --- | 11,9 | 69,0 | 66,7 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 20.0 | 40.0 | 14.5 | 16.0 | 18.5 |
| medián | 14 | 40 | 12 | 11 | 13 |
| modus | 8 | 40 | 6 | 4 | 4 |
| počet závodů | 3 | 1 | 4 | 4 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 41,0 | 0,0 | 41,9 | 20,5 | 31,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 49,2 | 0,0 | 66,7 | 64,3 | 55,9 |
| počet jízd | 6 | 2 | 8 | 8 | 24 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 1 100,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 12 100,0% |
| čistých jízd | 6 100,0% | 2 100,0% | 8 100,0% | 8 100,0% | 24 100,0% |