| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom | 23. | 15.07 | 16,2 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | WX1 slalom | - | ||||
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom | 13. | 11.05 | 10,6 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1W slalom S |
9. | 6.41 | 15,7 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | C1W slalom S |
17. | 5.38 | 12,2 | - | |
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -OPEN |
1. | - | |||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -OPEN |
2. | 0.66 | 0,7 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -OPEN |
1. | 1/U23 | - | ||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -OPEN |
3. | 3/U23 | 19.27 | 19,1 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -OPEN |
4. | 10.19 | 11,3 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1W slalom -OPEN--2 |
6. | 13.25 | 14,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -OPEN |
1. | - | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | C1W slalom -OPEN--2 |
1. | - | ||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 90. | 68.19 | 73,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom | 41. | 42.76 | 43,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
87. | 60.41 | 119,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom S |
39. | 23.52 | 44,0 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | C1W slalom heat |
33. | - | ||||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom final junior |
2. | 2.63 | 2,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom final junior |
7. | 5.33 | 5,4 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom semifinal junior |
2. | 2.47 | 2,4 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom semifinal junior |
9. | 6.73 | 6,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat junior |
5. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross junior |
9. | 33.14 | 49,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat junior |
10. | 14.80 | 16,2 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom final junior |
8. | 54.99 | 47,9 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom semifinal junior |
7. | 10.75 | 9,3 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom semifinal junior |
14. | 28.63 | 27,2 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom heat junior |
3. | 3.05 | 2,8 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat junior |
4. | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 15 | 28 |
| HEYDENREICH Christin | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | SP5 sl 19.09.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23/3 |
| pořadí | 17. | 13. | 1. | 1. | 1. | 1. | 39. | 41. | 13. | 5. | 2. | 2. | 3. | 7. | 8. |
| odstup % | 12,2 | 10,6 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 44,0 | 43,6 | 0,0 | 0,0 | 2,4 | 2,6 | 2,8 | 9,3 | 47,9 |
| % poražených soupeřů | 63,6 | 72,7 | 100,0 | 100,0 | 100,0 | 100,0 | 44,1 | 39,4 | --- | 78,9 | 96,6 | 88,9 | 85,7 | 68,4 | 22,2 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 4.5 | 13.0 | 40.0 | 5.7 | 10.3 |
| medián | 3 | 13 | 39 | 1 | 5 |
| modus | 2 | 13 | 39 | 1 | 1 |
| počet závodů | 6 | 1 | 2 | 6 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 10,8 | 0,0 | 43,8 | 3,8 | 11,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 73,5 | 0,0 | 41,8 | 89,4 | 70,7 |
| počet jízd | 12 | 2 | 4 | 12 | 30 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% | 4 66,7% | 6 40,0% |
| čistých jízd | 8 66,7% | 1 50,0% | 1 25,0% | 7 58,3% | 17 56,7% |
| HEYDENREICH Christin | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 |
| pořadí | 9. | 23. | 2. | 3. | 6. | 4. | 87. | 90. | 10. | 9. | 7. | 4. | 14. |
| odstup % | 15,7 | 16,2 | 0,7 | 19,1 | 14,0 | 11,3 | 119,2 | 73,9 | 16,2 | 6,9 | 5,4 | 0,0 | 27,2 |
| % poražených soupeřů | 88,7 | 69,4 | 80,0 | 71,4 | 50,0 | 70,0 | 18,9 | 18,3 | 69,0 | 71,4 | 33,3 | 78,6 | 31,6 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 8.8 | 88.5 | 7.8 | 20.6 |
| medián | 9 | 87 | 4 | 9 |
| modus | 4 | 87 | 2 | 4 |
| počet závodů | 5 | 2 | 6 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 11,2 | 96,6 | 12,8 | 25,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,8 | 18,6 | 71,6 | 57,7 |
| počet jízd | 10 | 4 | 12 | 26 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 6 100,0% | 8 61,5% |
| čistých jízd | 6 60,0% | 1 25,0% | 9 75,0% | 16 61,5% |