BUETIKOFER Fia, 0

SUIregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross individual
26.   5.569,2-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE WX1 slalom
cross
28.   38.6963,1-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1W slalom
heat
39.   34.1630,5-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja WX1 slalom 37.   8.5615,7-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 41.   76.5073,2-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
13.   4.6510,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
2.   5.188,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
final U-23
10.   25.0324,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
20.   4.818,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal U-23
10.   12.3112,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat U-23
10.   10.8511,9-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross
16.   27.7338,4-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg WX1 slalom
cross individual
28.   4.927,1-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1W slalom
heat
25.   12.0011,0-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 C1W slalom
heat
31.   35.5141,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal U23
15.   10.7110,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross U23 individual
17.   4.6110,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat U23
15.   9.6510,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross U23
22.   1.102,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23
23.   0.951,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23 individual
25.   3.526,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat U23
38.   80.8878,3-
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea WX1 slalom
cross
39.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1W slalom
heat
35.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
semifinal junior
21.   20.0819,5-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
heat junior
11.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
17.   19.4721,3-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
semifinal junior
14.   33.7829,1-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal junior
15.   37.7735,9-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
heat junior
4.   -
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat junior
5.   4.274,2-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) WX1 slalom
cross junior
20.   44.1879,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103777|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103777|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
3 16         19
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

BUETIKOFER Fiasl 0
04.09.26
sl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
28.08.25
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
SP4 sl
12.09.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
pořadí39.13.41.14.12.10.25.31.18.15.38.35.11.21.4.14.
odstup %30,510,673,211,912,124,111,041,810,310,478,30,00,019,50,029,1
% poražených soupeřů19,172,79,167,562,118,254,716,741,451,711,9---47,431,078,631,6
pořadí2023202420252026celkem
průměr12.535.025.522.021.3
medián1135181415
modus435151014
počet závodů414716
průměrný odstup od vítěze %12,20,035,224,822,7
průměrné % poražených soupeřů47,20,030,443,338,4
počet jízd8281432
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
28,6%
2
12,5%
čistých jízd4
50,0%
1
50,0%
5
62,5%
8
57,1%
18
56,3%

Kategorie K1W

BUETIKOFER Fiasl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
pořadí17.5.15.
odstup %21,34,235,9
% poražených soupeřů44,871,426,3
pořadí2023celkem
průměr12.312.3
medián1515
modus55
počet závodů33
průměrný odstup od vítěze %20,420,4
průměrné % poražených soupeřů47,547,5
počet jízd66
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd3
50,0%
3
50,0%

Kategorie WX1

BUETIKOFER Fiasl 0
04.09.26
sl 0
04.09.26/2
sl 0
14.08.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl SP Aug
12.06.26
sl SP Aug
12.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
SP4 sl
12.09.24
MEj 2023
20.07.23
pořadí28.26.37.2.20.16.28.22.17.23.25.39.20.
odstup %63,19,215,78,38,138,47,12,210,01,56,40,079,2
% poražených soupeřů40,044,412,297,960,471,248,125,042,956,952,9---9,5
pořadí2023202420252026celkem
průměr20.039.021.822.423.3
medián2039222623
modus2039172820
počet závodů114713
průměrný odstup od vítěze %79,20,05,021,419,2
průměrné % poražených soupeřů9,50,044,453,543,2
počet jízd2281426
lepší 1. jízda1
100,0%
1
100,0%
4
100,0%
7
100,0%
13
100,0%
čistých jízd2
100,0%
2
100,0%
8
100,0%
14
100,0%
26
100,0%