QUEMERAIS Lena, 0

FRAregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
9.   2.263,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
17.   8.0412,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal U-23
30.   103.50101,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat U-23
30.   8.979,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 31.   12.8613,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking WX1 slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 27.   28.0928,7-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
94.   68.70135,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
27.   13.2624,8-
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1W slalom
semifinal
25.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea C1W slalom
heat
25.   -
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U18
4. 4/DS 8.217,0-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U18
2. 2/DS 0.950,9-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1W slalom
-U18
5. 5/DS 14.1410,9-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-U18
2. 2/DS 2.972,4-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
final junior
4.   1.211,2-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
final junior
8.   5.665,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
semifinal junior
8.   6.466,3-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
semifinal junior
10.   6.827,0-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross junior
6.   33.1449,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
heat junior
8.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
15.   15.8317,3-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
final junior
4.   11.7810,3-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
final junior
4.   8.988,8-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
semifinal junior
5.   8.857,6-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal junior
7.   10.179,7-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
heat junior
6.   2.051,9-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat junior
6.   -
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) WX1 slalom
cross junior
9.   44.1879,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103779|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103779|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
10 14         24
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

QUEMERAIS Lenasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 157
15.08.23/3
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
pořadí9.30.27.27.18.25.4.5.8.8.8.6.5.4.
odstup %9,9101,524,828,70,00,07,010,90,06,35,71,97,610,3
% poražených soupeřů80,0---61,860,6------78,669,263,275,922,264,378,966,7
pořadí2023202420252026celkem
průměr6.513.027.019.513.1
medián652798
modus842798
počet závodů642214
průměrný odstup od vítěze %5,34,526,755,715,3
průměrné % poražených soupeřů61,937,061,240,051,5
počet jízd1284428
lepší 1. jízda0
0,0%
2
50,0%
2
100,0%
0
0,0%
4
28,6%
čistých jízd8
66,7%
4
50,0%
1
25,0%
2
50,0%
15
53,6%

Kategorie K1W

QUEMERAIS Lenasl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 157
15.08.23/3
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
pořadí94.31.2.2.15.10.4.6.7.4.
odstup %135,613,90,92,417,37,01,20,09,78,8
% poražených soupeřů12,372,595,595,251,767,966,764,368,466,7
pořadí202320242025celkem
průměr7.72.062.517.5
medián62316
modus42312
počet závodů62210
průměrný odstup od vítěze %7,31,674,819,7
průměrné % poražených soupeřů64,395,442,466,1
počet jízd124420
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
2
100,0%
4
40,0%
čistých jízd10
83,3%
4
100,0%
1
25,0%
15
75,0%

Kategorie WX1

QUEMERAIS Lenasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí17.9.6.9.
odstup %12,93,849,679,2
% poražených soupeřů66,783,388,161,9
pořadí20232026celkem
průměr7.513.010.3
medián699
modus699
počet závodů224
průměrný odstup od vítěze %64,48,336,4
průměrné % poražených soupeřů75,075,075,0
počet jízd448
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
4
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%
8
100,0%