| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
11. | 2.59 | 4,4 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom final U-23 |
12. | 53.98 | 58,0 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
18. | 37.60 | 60,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal U-23 |
12. | 3.06 | 3,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
12. | 12.03 | 13,6 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 20. | 9.69 | 10,5 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | - | |||||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom | 50. | 73.77 | 75,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
83. | 52.86 | 104,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | C1W slalom S |
20. | 9.27 | 17,3 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom final U23 |
9. | 7.37 | 7,3 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal U23 |
9. | 6.63 | 6,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal U23 |
16. | 5.66 | 5,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 |
1. | - | |||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 individual |
7. | 1.82 | 4,0 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat U23 |
9. | 4.29 | 4,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat U23 |
16. | 4.79 | 5,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal U23 |
28. | 62.80 | 60,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat U23 |
28. | 4.45 | 4,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
45. | 56.30 | 59,5 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | C1W slalom -OPEN |
1. | - | |||
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -OPEN |
1. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom final junior |
6. | 3.15 | 3,2 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom semifinal junior |
3. | 3.19 | 3,3 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom semifinal junior |
15. | 14.91 | 14,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross junior |
2. | 2.48 | 3,7 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat junior |
2. | 1.13 | 1,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat junior |
3. | 5.87 | 6,4 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom final junior |
5. | 14.20 | 12,4 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom final junior |
7. | 14.70 | 14,4 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom semifinal junior |
6. | 9.57 | 8,2 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom semifinal junior |
10. | 12.88 | 12,2 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat junior |
5. | - | ||||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom heat junior |
7. | 2.07 | 1,9 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | WX1 slalom cross junior |
7. | 44.18 | 79,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 13 | 28 |
| PESCE-ROUE Nina | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23/3 |
| pořadí | 20. | 50. | 8. | 9. | 9. | 10. | 28. | 1. | 2. | 15. | 7. | 6. | 5. |
| odstup % | 17,3 | 75,3 | 4,6 | 6,5 | 7,3 | 4,3 | 60,0 | 0,0 | 1,0 | 14,5 | 1,9 | 8,2 | 12,4 |
| % poražených soupeřů | 72,1 | 25,8 | 75,9 | 72,4 | 27,3 | 78,6 | 6,9 | 100,0 | 94,7 | 51,7 | 57,1 | 73,7 | 55,6 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 7.0 | 1.0 | 19.1 | 13.1 |
| medián | 6 | 1 | 10 | 9 |
| modus | 2 | 1 | 9 | 9 |
| počet závodů | 5 | 1 | 7 | 13 |
| průměrný odstup od vítěze % | 7,6 | 0,0 | 25,0 | 16,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 66,6 | 100,0 | 51,3 | 60,9 |
| počet jízd | 10 | 2 | 14 | 26 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 14,3% | 1 7,7% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 1 50,0% | 6 42,9% | 12 46,2% |
| PESCE-ROUE Nina | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.06.26/3 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 157 15.08.23/3 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 | MEj 2023 20.07.23/3 |
| pořadí | 21. | 5. | 12. | 83. | 20. | 12. | 16. | 45. | 1. | 3. | 3. | 6. | 5. | 10. | 7. |
| odstup % | 13,6 | 3,2 | 58,0 | 104,3 | 10,5 | 5,3 | 5,7 | 59,5 | 0,0 | 6,4 | 3,3 | 3,2 | 0,0 | 12,2 | 14,4 |
| % poražených soupeřů | 59,2 | 86,2 | --- | 22,6 | 82,6 | 64,5 | 48,3 | 17,0 | 100,0 | 93,1 | 92,9 | 44,4 | 71,4 | 52,6 | 33,3 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 5.7 | 1.0 | 35.2 | 12.7 | 16.6 |
| medián | 5 | 1 | 20 | 12 | 10 |
| modus | 3 | 1 | 12 | 5 | 3 |
| počet závodů | 6 | 1 | 5 | 3 | 15 |
| průměrný odstup od vítěze % | 6,6 | 0,0 | 37,1 | 24,9 | 20,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 64,6 | 100,0 | 47,0 | 48,5 | 57,9 |
| počet jízd | 12 | 2 | 10 | 6 | 30 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 40,0% | 0 0,0% | 2 13,3% |
| čistých jízd | 8 66,7% | 1 50,0% | 7 70,0% | 4 66,7% | 20 66,7% |
| PESCE-ROUE Nina | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 18. | 11. | 1. | 7. | 2. | 7. |
| odstup % | 60,3 | 4,4 | 0,0 | 4,0 | 3,7 | 79,2 |
| % poražených soupeřů | 64,6 | 79,2 | 100,0 | 78,6 | 97,6 | 71,4 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 4.5 | 4.0 | 14.5 | 7.7 |
| medián | 2 | 1 | 11 | 7 |
| modus | 2 | 1 | 11 | 7 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 41,4 | 2,0 | 32,3 | 25,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 84,5 | 89,3 | 71,9 | 81,9 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 12 100,0% |