| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -OPEN |
2. | 7.61 | 6,8 | - | ||
| 10.07.2026 12.07.2026 |
0 ECA Junior cup - Krakow | C1W slalom -OPENR2 |
1. | - | ||||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat U-23 |
39. | 61.81 | 67,9 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal U23 |
17. | 13.11 | 12,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat U23 |
17. | 11.69 | 12,5 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat U23 |
32. | 32.74 | 31,7 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | C1W slalom | 25. | 231.05 | 191,6 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom semifinal junior |
20. | 17.31 | 16,8 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat junior |
16. | 4.73 | 4,3 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom semifinal junior |
18. | 51.10 | 44,0 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | C1W slalom heat junior |
9. | 7.74 | 7,1 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | 11 |
| BEDNARCZYK Martyna | sl 0 10.07.26 | sl 0 10.07.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 24.05.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 |
| pořadí | 1. | 2. | 39. | 22. | 17. | 32. | 25. | 16. | 20. | 9. | 18. |
| odstup % | 0,0 | 6,8 | 67,9 | 12,5 | 12,8 | 31,7 | 191,6 | 4,3 | 16,8 | 7,1 | 44,0 |
| % poražených soupeřů | 100,0 | 50,0 | 5,0 | 27,6 | 44,8 | 26,2 | 14,3 | 21,1 | 34,5 | 42,9 | 10,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 15.8 | 25.0 | 23.7 | 14.0 | 18.3 |
| medián | 16 | 25 | 22 | 2 | 18 |
| modus | 9 | 25 | 17 | 1 | 1 |
| počet závodů | 4 | 1 | 3 | 3 | 11 |
| průměrný odstup od vítěze % | 18,1 | 191,6 | 19,0 | 24,9 | 36,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,3 | 14,3 | 32,9 | 51,7 | 34,3 |
| počet jízd | 8 | 2 | 6 | 6 | 22 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 100,0% | 0 0,0% | 2 66,7% | 3 27,3% |
| čistých jízd | 4 50,0% | 1 50,0% | 5 83,3% | 2 33,3% | 12 54,5% |