PLOCHMANN Amelie, 0

GERregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
15.   37.6060,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
23.   5.158,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal U-23
28.   70.8569,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat U-23
28.   10.0011,0-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross
12.   32.6648,5-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross individual
26.   9.2216,4-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1W slalom
heat
16.   10.7312,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 32.   31.4332,1-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
62.   79.48148,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal U23
14.   10.2810,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat U23
14.   3.073,3-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja C1W slalom 19.   13.5412,9-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
heat U23
13.   56.4654,2-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1W slalom
final
9.   65.6354,6-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1W slalom
semifinal
4.   11.949,6-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1W slalom
heat 1
27.   63.3055,9-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1W slalom
heat 2
5.   10.108,3-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
semifinal U23
11.   9.899,3-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) C1W slalom
heat U23
2.   1.571,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103791|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103791|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
  15         15
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

PLOCHMANN Ameliesl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 106
02.08.24
sl 157
15.08.23
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
sl 104
29.07.23/3
sl 104
29.07.23/4
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
pořadí11.28.16.62.32.6.14.19.13.5.27.4.9.2.11.
odstup %11,069,512,3148,732,13,310,012,954,28,355,99,654,61,69,3
% poražených soupeřů75,06,961,510,353,082,855,261,736,876,529,789,711,192,947,4
pořadí2023202420252026celkem
průměr10.119.028.518.317.3
medián919141613
modus21961111
počet závodů714315
průměrný odstup od vítěze %27,712,948,530,932,9
průměrné % poražených soupeřů54,961,750,347,852,7
počet jízd1428630
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
2
50,0%
0
0,0%
2
13,3%
čistých jízd7
50,0%
0
0,0%
4
50,0%
3
50,0%
14
46,7%

Kategorie WX1

PLOCHMANN Ameliesl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
pořadí15.23.12.26.
odstup %60,38,748,516,4
% poražených soupeřů70,854,271,134,2
pořadí2026celkem
průměr19.019.0
medián1515
modus1212
počet závodů44
průměrný odstup od vítěze %33,533,5
průměrné % poražených soupeřů57,657,6
počet jízd88
lepší 1. jízda4
100,0%
4
100,0%
čistých jízd8
100,0%
8
100,0%