DANEK Hanna, 0

POLregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU K1W slalom
heat
34.   10.7411,0-
11.09.2026
13.09.2026
0 WORLD CUP FINAL LA SEU C1W slalom
heat
39.   32.1531,9-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE K1W slalom
heat
26.   10.8610,4-
04.09.2026
06.09.2026
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE C1W slalom
heat
43.   59.6453,2-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
semifinal
23.   10.0710,5-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City K1W slalom
heat
23.   6.146,9-
20.07.2026
25.07.2026
0 World Championship Oklahoma City USA - Oklahoma City C1W slalom
heat
48.   22.8824,6-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
final U-23
5.   8.678,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
final U-23
10.   11.0611,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal U-23
5.   7.977,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
semifinal U-23
10.   5.365,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat U-23
10.   2.222,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat U-23
5.   5.245,8-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg C1W slalom
heat
33.   16.7715,3-
12.06.2026
14.06.2026
0 World Cup Augsburg USD Augsburg K1W slalom
heat
36.   17.7717,3-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen C1W slalom
heat
30.   45.6952,5-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1W slalom
heat
32.   13.2715,4-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith K1W slalom
heat
35.   11.4812,0-
29.09.2025
04.10.2025
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu USD Penrith C1W slalom
heat
43.   27.4527,0-
04.09.2025
07.09.2025
0 ICF Světový pohár #5 Final K1W slalom
heat
33.   29.8728,0-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 K1W slalom
heat
32.   20.8425,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 33.   13.4814,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
20.   6.0111,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
final junior
6.   3.693,2-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
final junior
10.   11.0710,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal junior
10.   -
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal junior
6.   3.643,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
10.   -
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
6.   8.508,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
11.   44.9681,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
18.   5.2811,1-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
final junior
1.   -
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
6.   1.041,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
17.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
semifinal junior
1.   1.001,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
semifinal junior
23.   68.8460,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
1.   1.711,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
23.   3.803,4-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
semifinal
22.   10.9511,8-
14.05.2025
18.05.2025
0 ECA Mistrovství Evropy K1W slalom
heat
22.   16.0317,5-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
heat
35.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
heat
40.   -
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1W slalom 13.   30.4426,5-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
semifinal junior
14.   10.8511,2-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
4.   6.967,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross junior
30.   33.1449,6-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
final junior
6.   12.1811,9-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal junior
3.   4.274,1-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat junior
1.   -
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103794|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103794|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
30 14         44
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

DANEK Hannasl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.09.25
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí39.43.48.4.5.5.33.30.43.10.4.6.6.23.
odstup %31,953,224,65,87,88,415,352,527,08,63,33,23,460,9
% poražených soupeřů25,510,613,092,586,263,639,625,614,373,589,758,388,924,1
pořadí20252026celkem
průměr15.325.921.4
medián63010
modus654
počet závodů6814
průměrný odstup od vítěze %17,724,921,8
průměrné % poražených soupeřů58,144,650,4
počet jízd121628
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd7
58,3%
10
62,5%
17
60,7%

Kategorie K1W

DANEK Hannasl 0
11.09.26
sl 0
04.09.26
sl 0
20.07.26
sl 0
20.07.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl SP Aug
12.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
29.09.25
sl 0
04.09.25
sl 0
28.08.25
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
08.07.25/3
sl ME
14.05.25
sl ME
14.05.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
pořadí34.26.24.23.3.10.10.36.32.35.33.32.20.33.1.1.10.2.2.1.29.22.15.20.13.4.14.1.3.6.
odstup %11,010,46,910,52,55,711,917,315,412,028,025,811,914,60,00,010,61,71,00,017,511,80,00,026,57,611,20,04,111,9
% poražených soupeřů44,152,862,321,495,969,018,234,024,434,625,626,282,170,6100,0100,018,298,396,6100,028,227,6------69,289,753,6100,089,544,4
pořadí2023202420252026celkem
průměr5.616.017.022.016.5
medián415202414
modus1131101
počet závodů5313930
průměrný odstup od vítěze %7,08,810,410,29,6
průměrné % poražených soupeřů75,423,162,246,955,9
počet jízd106261860
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
2
15,4%
0
0,0%
3
10,0%
čistých jízd7
70,0%
2
33,3%
17
65,4%
13
72,2%
39
65,0%

Kategorie WX1

DANEK Hannasl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 157
15.08.23
pořadí11.18.17.6.30.
odstup %81,711,179,91,849,6
% poražených soupeřů72,252,868,690,231,0
pořadí20232025celkem
průměr30.013.016.4
medián301117
modus3066
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %49,643,644,8
průměrné % poražených soupeřů31,071,063,0
počet jízd2810
lepší 1. jízda1
100,0%
4
100,0%
5
100,0%
čistých jízd2
100,0%
8
100,0%
10
100,0%