KHARLAMOVA Anhelina, 0

UKRregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior individual
37.   10.4416,9-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross junior
37.   32.6048,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
semifinal junior
30.   81.8482,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat junior
30.   14.3016,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal junior
21.   14.4614,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
8.   2.856,0-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
21.   12.1513,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
25.   12.8123,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
42.   12.3621,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
42.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
semifinal junior
27.   61.6859,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
27.   8.839,0-
19.09.2024
22.09.2024
136 ICF Světový pohár #5 K1W slalom
heat
44.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
heat
45.   -
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1W slalom 13.   67.0458,3-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom WX1 slalom 16.   26.8744,9-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
18.   39.8443,5-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat junior
12.   84.8382,8-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103801|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103801|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
11           11
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

KHARLAMOVA Anhelinasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
SP5 sl
19.09.24
SP4 sl
12.09.24
sl 0
24.05.24
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí16.30.24.21.13.27.24.25.13.18.12.
odstup %16,482,513,114,09,059,80,00,058,343,582,8
% poražených soupeřů75,4---52,131,080,010,3------69,241,421,4
pořadí2023202420252026celkem
průměr15.020.721.323.020.3
medián1224211621
modus1213131613
počet závodů234211
průměrný odstup od vítěze %63,219,424,049,434,5
průměrné % poražených soupeřů31,423,143,437,734,6
počet jízd468422
lepší 1. jízda0
0,0%
1
33,3%
0
0,0%
0
0,0%
1
9,1%
čistých jízd2
50,0%
2
33,3%
4
50,0%
2
50,0%
10
45,5%

Kategorie WX1

KHARLAMOVA Anhelinasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
24.05.24
pořadí37.37.25.8.42.42.16.
odstup %48,416,923,36,079,921,444,9
% poražených soupeřů34,534,533,380,619,619,6---
pořadí202420252026celkem
průměr16.029.337.029.6
medián16253737
modus16423737
počet závodů1427
průměrný odstup od vítěze %44,932,632,634,4
průměrné % poražených soupeřů0,038,334,531,7
počet jízd28414
lepší 1. jízda0
0,0%
4
100,0%
2
100,0%
6
85,7%
čistých jízd2
100,0%
8
100,0%
4
100,0%
14
100,0%