GOIKOETXEA Ainara, 0

ESPregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom 17.   13.6514,6-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom 18.   14.2713,7-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
37.   12.2230,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1W slalom
S
27.   7.7717,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal U-23
23.   24.6924,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat U-23
23.   14.1815,6-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom
-O
5.   4.174,8-
10.04.2026
12.04.2026
0 WRR - Solkan K1W slalom 32.   58.9257,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 57.   21.1622,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom 54.   89.5691,4-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
52.   13.8927,4-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1W slalom
S
68.   125.80235,4-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
final junior
2.   0.340,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
final junior
12.   52.1649,7-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal junior
12.   6.236,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
semifinal junior
2.   5.655,1-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior
3.   10.8719,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1W slalom
heat junior
2.   3.493,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross junior individual
6.   2.064,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat junior
12.   6.166,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
3.   3.796,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
final junior
7.   11.2710,4-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
20.   3.255,6-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
semifinal junior
7.   17.2415,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
7.   7.296,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
35.   27.4727,9-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross junior
20.   8.6913,0-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
23.   61.4867,1-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal junior
20.   195.85186,1-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat junior
13.   6.676,5-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103802|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103802|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
13 12         25
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

GOIKOETXEA Ainarasl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
08.07.25/3
pořadí27.18.22.23.68.54.4.8.2.9.9.7.
odstup %17,713,715,624,2235,491,43,55,10,36,515,210,4
% poražených soupeřů40,961,447,524,11,519,791,275,991,782,272,445,5
pořadí20252026celkem
průměr20.122.520.9
medián8229
modus9189
počet závodů8412
průměrný odstup od vítěze %46,017,836,6
průměrné % poražených soupeřů60,043,554,5
počet jízd16824
lepší 1. jízda2
25,0%
2
50,0%
4
33,3%
čistých jízd7
43,8%
4
50,0%
11
45,8%

Kategorie K1W

GOIKOETXEA Ainarasl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
10.04.26
sl 0
10.04.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
pořadí37.17.32.5.52.57.11.7.12.35.23.13.20.
odstup %30,014,657,94,827,422,96,66,149,727,967,16,5186,1
% poražených soupeřů49,377,811,489,251,948,679,279,3---43,324,114,3---
pořadí202320252026celkem
průměr18.729.022.824.7
medián20121720
modus13755
počet závodů36413
průměrný odstup od vítěze %86,623,426,839,1
průměrné % poražených soupeřů12,850,456,943,7
počet jízd612826
lepší 1. jízda0
0,0%
2
33,3%
3
75,0%
5
38,5%
čistých jízd3
50,0%
7
58,3%
3
37,5%
13
50,0%

Kategorie WX1

GOIKOETXEA Ainarasl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 157
15.08.23
pořadí3.6.3.20.20.
odstup %19,84,36,85,613,0
% poražených soupeřů94,486,196,162,754,8
pořadí20232025celkem
průměr20.08.010.4
medián2036
modus2033
počet závodů145
průměrný odstup od vítěze %13,09,19,9
průměrné % poražených soupeřů54,884,878,8
počet jízd2810
lepší 1. jízda1
100,0%
4
100,0%
5
100,0%
čistých jízd2
100,0%
8
100,0%
10
100,0%