DUC Jessica, 0

SUIregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
12.   6.9611,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
25.   6.2210,5-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat U-23
35.   27.8431,5-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross
22.   32.6648,5-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen WX1 slalom
cross individual
30.   12.9023,0-
29.05.2026
31.05.2026
0 World Cup - Tacen K1W slalom
heat
41.   138.38160,5-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 WX1 slalom
cross individual
39.   16.2228,9-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 WX1 slalom
cross
39.   35.2654,5-
28.08.2025
31.08.2025
0 ICF Světový pohár #4 K1W slalom
heat
34.   26.5432,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal U23
27.   15.4515,5-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross U23 individual
15.   3.848,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross U23
21.   49.1896,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat U23
27.   9.9211,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23 individual
45.   12.3722,3-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23
45.   38.5562,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat U23
50.   84.9389,7-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-OPEN
3. 3/U23 8.467,7-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1W slalom
-OPEN
3. 2/U23 16.0513,9-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
final junior
8.   8.368,5-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
semifinal junior
6.   5.245,4-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
13.   15.7017,1-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross junior
25.   33.1449,6-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
final junior
8.   34.3733,6-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal junior
9.   12.0411,4-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat junior
14.   7.497,3-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) WX1 slalom
cross junior
15.   44.1879,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103804|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103804|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
14           14
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

DUC Jessicasl 0
30.06.26
sl 0
29.05.26
sl 0
28.08.25
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 157
15.08.23/3
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
pořadí35.41.34.25.27.50.3.3.13.6.8.14.9.8.
odstup %31,5160,532,811,015,589,77,713,917,15,48,57,311,433,6
% poražených soupeřů30,62,421,422,610,37,577,877,858,682,122,27,157,922,2
pořadí2023202420252026celkem
průměr9.73.034.038.019.7
medián83273513
modus8325353
počet závodů624214
průměrný odstup od vítěze %13,910,837,396,031,9
průměrné % poražených soupeřů41,777,815,516,535,8
počet jízd1248428
lepší 1. jízda0
0,0%
2
100,0%
0
0,0%
0
0,0%
2
14,3%
čistých jízd7
58,3%
2
50,0%
5
62,5%
2
50,0%
16
57,1%

Kategorie WX1

DUC Jessicasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
29.05.26
sl 0
29.05.26/2
sl 0
28.08.25
sl 0
28.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí12.25.22.30.39.39.21.15.45.45.25.15.
odstup %11,210,548,523,054,528,996,88,362,722,349,679,2
% poražených soupeřů77,150,044,723,77,37,328,650,013,713,742,933,3
pořadí202320252026celkem
průměr20.034.022.327.8
medián15392225
modus15391215
počet závodů26412
průměrný odstup od vítěze %64,445,623,341,3
průměrné % poražených soupeřů38,120,148,932,7
počet jízd412824
lepší 1. jízda2
100,0%
6
100,0%
4
100,0%
12
100,0%
čistých jízd4
100,0%
12
100,0%
8
100,0%
24
100,0%