CHAREL Coline, 0

FRAregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom 3.   4.665,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
1.   -
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava K1W slalom 1.   -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 6.   5.185,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking WX1 slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
37.   9.9819,7-
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea WX1 slalom
cross
25.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
semifinal
21.   -
12.09.2024
15.09.2024
133 ICF Světový pohár #4 IT Ivrea K1W slalom
heat
21.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 WX1 slalom
cross
5.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
final
7.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
semifinal
7.   -
13.06.2024
16.06.2024
76 ICF Světový pohár #3 K1W slalom
heat
7.   -
06.06.2024
09.06.2024
70 ICF Světový pohár #2 K1W slalom
heat
14.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1W slalom
final
7.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1W slalom
semifinal
7.   -
30.05.2024
02.06.2024
ICF Světový pohár #1 USD Augsburg K1W slalom
heat
7.   -
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
final U23
3.   2.642,9-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
semifinal U23
5.   1.431,5-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat U23
2.   4.044,4-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross U23
25.   37.0358,8-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
final U23
10.   9.809,9-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
final
10.   9.809,9-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal
4.   2.522,5-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
semifinal U23
4.   2.522,5-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat
1.   -
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) K1W slalom
heat U23
1.   -
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) WX1 slalom
cross U23
6.   2.594,9-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1W slalom
final
7.   6.967,2-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1W slalom
semifinal
7.   2.832,8-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen K1W slalom
heat
10.   0.290,3-
15.06.2023
18.06.2023
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) Tacen WX1 slalom
cross
34.   43.1776,0-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103806|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103806|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
26           26
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

CHAREL Colinesl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
31.07.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
SP4 sl
12.09.24
SP4 sl
12.09.24/2
SP3 sl
13.06.24
SP3 sl
13.06.24/2
SP3 sl
13.06.24/3
SP2 sl
06.06.24
SP1 sl
30.05.24
SP1 sl
30.05.24/2
SP1 sl
30.05.24/3
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
sl 157
15.08.23/3
MEj 2023
20.07.23
MEj 2023
20.07.23/2
MEj 2023
20.07.23/3
MEj 2023
20.07.23/4
MEj 2023
20.07.23/5
MEj 2023
20.07.23/6
sl ICF 3
15.06.23
sl ICF 3
15.06.23/2
sl ICF 3
15.06.23/3
pořadí1.3.1.37.6.4.21.16.10.7.14.5.10.7.2.5.3.1.4.10.1.4.10.10.7.7.
odstup %0,05,00,019,75,60,00,00,00,00,00,00,00,00,04,41,52,90,02,59,90,02,59,90,32,87,2
% poražených soupeřů100,097,2100,066,095,4---------------------------95,886,277,8100,084,2---100,084,2---59,178,633,3
pořadí2023202420252026celkem
průměr5.310.421.51.77.9
medián410616
modus1076110
počet závodů1292326
průměrný odstup od vítěze %3,70,012,71,72,9
průměrné % poražených soupeřů66,60,080,799,148,4
počet jízd24184652
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
1
50,0%
2
66,7%
3
11,5%
čistých jízd18
75,0%
10
55,6%
2
50,0%
3
50,0%
33
63,5%

Kategorie WX1

CHAREL ColineSP4 sl
12.09.24
SP3 sl
13.06.24
sl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
sl ICF 3
15.06.23
pořadí25.5.25.6.34.
odstup %0,00,058,84,976,0
% poražených soupeřů------46,782,12,9
pořadí20232024celkem
průměr21.715.019.0
medián25525
modus6525
počet závodů325
průměrný odstup od vítěze %46,60,027,9
průměrné % poražených soupeřů43,90,026,3
počet jízd6410
lepší 1. jízda3
100,0%
2
100,0%
5
100,0%
čistých jízd6
100,0%
4
100,0%
10
100,0%