| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
3. | 11.72 | 18,8 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
7. | 1.81 | 3,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal U-23 |
18. | 12.55 | 13,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
18. | 3.97 | 4,5 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
23. | 5.09 | 7,0 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
25. | 4.70 | 6,7 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross |
23. | 32.66 | 48,5 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross individual |
31. | 12.97 | 23,1 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom -O |
3. | 1.52 | 1,8 | - | ||
| 10.04.2026 12.04.2026 |
0 WRR - Solkan | K1W slalom | 3. | 1.16 | 1,1 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom heat |
42. | 69.75 | 65,4 | - | ||
| 28.08.2025 31.08.2025 |
0 ICF Světový pohár #4 | K1W slalom heat |
25. | 10.73 | 13,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 36. | 14.94 | 16,2 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
34. | 9.32 | 18,4 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom final U23 |
2. | 1.85 | 1,9 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal U23 |
2. | 2.34 | 2,4 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat U23 |
2. | 3.68 | 4,1 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 |
10. | 49.18 | 96,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 individual |
12. | 3.24 | 7,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
8. | 1.83 | 3,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
8. | 2.09 | 3,4 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
47. | 70.85 | 74,9 | - | |
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1W slalom heat |
31. | 16.70 | 18,2 | - | ||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1W slalom semifinal |
20. | - | ||||
| 19.09.2024 22.09.2024 |
136 ICF Světový pohár #5 | K1W slalom heat |
20. | - | ||||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1W slalom | 17. | 13.74 | 13,9 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1W slalom | 4. | 13.91 | 12,1 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat |
12. | 15.39 | 17,5 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat U23 |
12. | 11.88 | 13,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | 19 |
| PISTONI Lucia | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 10.04.26 | sl 0 10.04.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 28.08.25 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 30.07.25/3 | sl 0 08.07.25 | sl ME 14.05.25 | SP5 sl 19.09.24 | SP5 sl 19.09.24/2 | sl 106 02.08.24 | sl 0 24.05.24 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 |
| pořadí | 8. | 18. | 3. | 3. | 42. | 25. | 34. | 36. | 10. | 5. | 2. | 47. | 31. | 9. | 20. | 17. | 4. | 12. | 12. |
| odstup % | 4,5 | 13,2 | 1,1 | 1,8 | 65,4 | 13,3 | 18,4 | 16,2 | 4,1 | 2,4 | 1,9 | 74,9 | 18,2 | 0,0 | 0,0 | 13,9 | 12,1 | 17,5 | 13,0 |
| % poražených soupeřů | 85,7 | 41,4 | 94,3 | 94,6 | 4,7 | 42,9 | 68,9 | 67,9 | 71,0 | 86,2 | 90,9 | 13,2 | 23,1 | --- | --- | 75,4 | 92,3 | 45,0 | 68,6 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 12.0 | 12.5 | 25.8 | 8.0 | 17.8 |
| medián | 12 | 9 | 31 | 3 | 12 |
| modus | 12 | 4 | 2 | 3 | 3 |
| počet závodů | 2 | 4 | 9 | 4 | 19 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,2 | 6,5 | 23,8 | 5,2 | 15,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 56,8 | 41,9 | 52,1 | 79,0 | 56,1 |
| počet jízd | 4 | 8 | 18 | 8 | 38 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 50,0% | 2 22,2% | 1 25,0% | 5 26,3% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 37,5% | 11 61,1% | 3 37,5% | 19 50,0% |
| PISTONI Lucia | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 3. | 7. | 23. | 25. | 23. | 31. | 10. | 12. | 8. | 8. |
| odstup % | 18,8 | 3,1 | 7,0 | 6,7 | 48,5 | 23,1 | 96,8 | 7,0 | 3,4 | 3,3 |
| % poražených soupeřů | 95,8 | 87,5 | 57,7 | 53,8 | 42,1 | 21,1 | 67,9 | 60,7 | 86,3 | 86,3 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 9.5 | 18.7 | 15.0 |
| medián | 8 | 23 | 10 |
| modus | 8 | 23 | 8 |
| počet závodů | 4 | 6 | 10 |
| průměrný odstup od vítěze % | 27,6 | 17,9 | 21,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 75,3 | 59,7 | 65,9 |
| počet jízd | 8 | 12 | 20 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 6 100,0% | 10 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 12 100,0% | 20 100,0% |