| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
52. | 45.21 | 46,5 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
41. | 48.14 | 46,3 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom heat |
51. | 94.96 | 92,6 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross individual |
43. | 17.99 | 29,0 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | WX1 slalom cross |
43. | 34.68 | 53,1 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
46. | 39.37 | 41,1 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
49. | 173.32 | 165,4 | - | ||
| 14.05.2025 18.05.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy | K1W slalom heat |
36. | 37.86 | 41,3 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1W slalom | - | ||||
| 06.06.2024 09.06.2024 |
70 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
52. | - | ||||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | WX1 slalom cross |
40. | 34.71 | 53,2 | - | ||
| 05.10.2023 08.10.2023 |
162 ICF Světový pohár #5 - Paris, Vaires sur Marne (FRA) | K1W slalom heat |
47. | 73.03 | 74,2 | - | ||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1W slalom heat |
63. | - | |||
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | WX1 slalom cross |
58. | 17.03 | 20,5 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat U23 |
21. | 40.44 | 43,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross U23 |
22. | 37.03 | 58,8 | - | |
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat |
17. | 53.00 | 60,1 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | K1W slalom heat U23 |
17. | 49.49 | 54,0 | - | ||
| 20.07.2023 23.07.2023 |
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) | WX1 slalom cross U23 |
27. | 47.34 | 89,9 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 12 |
| XHEMAJLJI Blandine | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 12.06.25 | sl ME 14.05.25 | SP2 sl 06.06.24 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 | MEj 2023 20.07.23/2 |
| pořadí | 52. | 41. | 51. | 46. | 49. | 36. | 52. | 47. | 43. | 21. | 17. | 17. |
| odstup % | 46,5 | 46,3 | 92,6 | 41,1 | 165,4 | 41,3 | 0,0 | 74,2 | 0,0 | 43,6 | 60,1 | 54,0 |
| % poražených soupeřů | 13,6 | 24,5 | 5,7 | 13,5 | 2,0 | 10,3 | --- | 8,0 | 19,2 | 16,7 | 20,0 | 54,3 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 29.0 | 52.0 | 43.7 | 48.0 | 39.3 |
| medián | 21 | 52 | 46 | 51 | 43 |
| modus | 17 | 52 | 36 | 41 | 17 |
| počet závodů | 5 | 1 | 3 | 3 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 46,4 | 0,0 | 82,6 | 61,8 | 55,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 23,6 | 0,0 | 8,6 | 14,6 | 15,7 |
| počet jízd | 10 | 2 | 6 | 6 | 24 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 1 50,0% | 3 50,0% | 3 50,0% | 12 50,0% |
| XHEMAJLJI Blandine | sl 0 29.09.25 | sl 0 29.09.25/2 | sl 162 05.10.23 | sl 161 19.09.23 | sl 157 15.08.23 | MEj 2023 20.07.23 |
| pořadí | 43. | 43. | 40. | 58. | 22. | 27. |
| odstup % | 53,1 | 29,0 | 53,2 | 20,5 | 58,8 | 89,9 |
| % poražených soupeřů | 16,0 | 16,0 | 7,1 | 13,6 | 53,3 | 7,1 |
| pořadí | 2023 | 2025 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 36.8 | 43.0 | 38.8 |
| medián | 27 | 43 | 40 |
| modus | 22 | 43 | 43 |
| počet závodů | 4 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 55,6 | 41,0 | 50,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 20,3 | 16,0 | 18,9 |
| počet jízd | 8 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 4 100,0% | 2 100,0% | 6 100,0% |
| čistých jízd | 8 100,0% | 4 100,0% | 12 100,0% |