KRUTA Sandra, 0

SVKregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom 51.   33.6036,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja WX1 slalom     -
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja K1W slalom
S
57.   21.0451,6-
31.07.2026
01.08.2026
0 WRR - Bratislava K1W slalom 7.   56.1452,1-
20.07.2026 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1W slalom
-OPEN
3.   1.992,0-
19.07.2026 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál K1W slalom
-OPEN
2. 2/U23 11.8811,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 93.   75.4281,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking WX1 slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
91.   62.79123,9-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1W slalom
-OPEN
4.   0.650,6-
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II WX1 slalom     -
27.07.2025 0 ECA Junior Cup - slalom II K1W slalom
-OPENR2
3.   17.8618,9-
20.07.2025 0 ECA Cup Race 2 K1W slalom
-OPEN
5.   21.8323,3-
19.07.2025 100 ECA Cup v Roudnici n.L. race 1 K1W slalom
-OPEN
9.   174.30173,4-
02.08.2024
03.08.2024
106 ICF WorldRanking Race Praha USD Troja K1W slalom 48.   14.9815,2-
24.05.2024
26.05.2024
0 76. International Tatra Canoe Slalom K1W slalom 27.   100.0587,0-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross junior
38.   33.1449,6-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
heat 1
58.   78.0476,6-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
heat 2
28.   27.9626,2-
20.07.2023
23.07.2023
156 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 - Bratislava (SVK) WX1 slalom
cross junior
10.   44.1879,2-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103814|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103814|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
15           15
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

KRUTA Sandrasl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
31.07.26
sl 89
20.07.26
sl 88
19.07.26
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
27.07.25
sl 0
27.07.25/2
sl 100/2
20.07.25
sl 100
19.07.25
sl 106
02.08.24
sl 0
24.05.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
pořadí57.51.7.3.2.91.93.3.4.5.9.48.27.28.58.
odstup %51,636,052,12,011,8123,981,818,90,623,3173,415,287,026,276,6
% poražených soupeřů21,130,668,460,085,715,115,633,3---50,0---27,733,354,228,8
pořadí2023202420252026celkem
průměr43.037.534.224.032.4
medián28275727
modus2827323
počet závodů226515
průměrný odstup od vítěze %51,451,170,330,752,0
průměrné % poražených soupeřů41,530,519,053,234,9
počet jízd44121030
lepší 1. jízda0
0,0%
1
50,0%
4
66,7%
2
40,0%
7
46,7%
čistých jízd2
50,0%
0
0,0%
5
41,7%
4
40,0%
11
36,7%

Kategorie WX1

KRUTA Sandrasl 157
15.08.23
MEj 2023
20.07.23
pořadí38.10.
odstup %49,679,2
% poražených soupeřů11,957,1
pořadí2023celkem
průměr24.024.0
medián1010
modus1010
počet závodů22
průměrný odstup od vítěze %64,464,4
průměrné % poražených soupeřů34,534,5
počet jízd44
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%