| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom semifinal U-23 |
17. | 4.91 | 5,9 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
17. | 2.88 | 3,6 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1M slalom heat |
45. | 13.49 | 14,8 | - | |
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1M slalom heat |
31. | 10.41 | 14,0 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1M slalom semifinal |
30. | 161.24 | 173,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1M slalom heat |
30. | 3.73 | 4,0 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom final U23 |
11. | 6.53 | 8,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom semifinal U23 |
11. | 6.46 | 8,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
11. | 3.52 | 4,2 | - | |
| 24.05.2024 26.05.2024 |
0 76. International Tatra Canoe Slalom | K1M slalom | 15. | 14.14 | 14,5 | - | ||
| 26.01.2024 28.01.2024 |
0 Oceania Canoe Slalom Championships | K1M slalom | 34. | 55.94 | 60,4 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom semifinal U23 |
38. | 60.05 | 73,6 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross U23 |
16. | - | |||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat U23 |
19. | 2.35 | 2,8 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom semifinal |
25. | 12.22 | 12,6 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 1 |
17. | 5.72 | 6,3 | - | ||
| 15.06.2023 18.06.2023 |
154 ICF Světový pohár #3 - Ljubljana Tacen (SLO) | Tacen | K1M slalom heat |
31. | 59.97 | 69,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 16 |
| MONTALTO Sebastian | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.05.26 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 08.07.25/3 | sl 0 24.05.24 | sl 0 26.01.24 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 | sl ICF 3 15.06.23 |
| pořadí | 9. | 17. | 45. | 31. | 6. | 30. | 16. | 12. | 11. | 15. | 34. | 19. | 38. | 17. | 25. | 31. |
| odstup % | 3,6 | 5,9 | 14,8 | 14,0 | 4,0 | 173,9 | 4,2 | 8,0 | 8,0 | 14,5 | 60,4 | 2,8 | 73,6 | 6,3 | 12,6 | 69,7 |
| % poražených soupeřů | 89,9 | 44,8 | 40,5 | 46,4 | 92,3 | --- | 82,6 | 62,1 | 9,1 | 81,8 | 41,1 | 52,6 | 5,1 | 88,1 | 38,5 | 9,1 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 26.0 | 24.5 | 15.0 | 25.5 | 22.3 |
| medián | 25 | 15 | 12 | 17 | 17 |
| modus | 17 | 15 | 6 | 9 | 17 |
| počet závodů | 5 | 2 | 5 | 4 | 16 |
| průměrný odstup od vítěze % | 33,0 | 37,4 | 39,6 | 9,6 | 29,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 38,7 | 61,5 | 49,2 | 55,4 | 49,0 |
| počet jízd | 10 | 4 | 10 | 8 | 32 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 12,5% |
| čistých jízd | 7 70,0% | 1 25,0% | 7 70,0% | 5 62,5% | 20 62,5% |