KANG MACY, 2003

GBRregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
14.   1.352,2-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
16.   3.445,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
semifinal U-23
29.   61.7165,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat U-23
29.   10.5311,9-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom 37.   15.2316,5-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking WX1 slalom     -
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1W slalom
S
28.   8.0515,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
final U23
12.   54.4455,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
semifinal U23
12.   4.264,3-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO K1W slalom
heat U23
12.   2.642,9-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross U23
16.   49.1896,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO WX1 slalom
cross U23 individual
23.   7.3516,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23 individual
17.   3.135,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross U23
19.   0.591,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
semifinal U23
18.   14.1914,7-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat U23
18.   5.986,3-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
semifinal
17.   11.8610,5-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1W slalom
heat 1
20.   11.6411,4-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103820|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103820|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
11           11
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie K1W

KANG MACYsl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
pořadí18.29.28.37.8.12.12.17.18.17.20.
odstup %11,965,115,916,52,94,355,96,314,710,511,4
% poražených soupeřů65,33,474,567,077,462,1---69,841,442,976,3
pořadí202320252026celkem
průměr18.518.923.519.6
medián17171818
modus17121812
počet závodů27211
průměrný odstup od vítěze %11,016,638,519,6
průměrné % poražených soupeřů59,656,034,452,7
počet jízd414422
lepší 1. jízda0
0,0%
2
28,6%
0
0,0%
2
18,2%
čistých jízd2
50,0%
8
57,1%
2
50,0%
12
54,5%

Kategorie WX1

KANG MACYsl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
pořadí14.16.16.23.19.17.
odstup %2,25,896,816,01,05,7
% poražených soupeřů72,968,846,421,464,768,6
pořadí20252026celkem
průměr18.815.017.5
medián171416
modus161416
počet závodů426
průměrný odstup od vítěze %29,84,021,2
průměrné % poražených soupeřů50,370,957,1
počet jízd8412
lepší 1. jízda4
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
čistých jízd8
100,0%
4
100,0%
12
100,0%