| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross individual |
34. | 15.69 | 28,0 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | WX1 slalom cross |
34. | 32.66 | 48,5 | - | ||
| 29.05.2026 31.05.2026 |
0 World Cup - Tacen | K1W slalom heat |
35. | 41.24 | 47,8 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 1 |
52. | 40.58 | 39,8 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 2 |
60. | 190.86 | 178,7 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 3 |
| TOMISAWA KURUMI | sl 0 29.05.26 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 35. | 60. | 52. |
| odstup % | 47,8 | 178,7 | 39,8 |
| % poražených soupeřů | 17,1 | --- | 36,3 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 56.0 | 35.0 | 49.0 |
| medián | 52 | 35 | 52 |
| modus | 52 | 35 | 35 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 109,3 | 47,8 | 88,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,2 | 17,1 | 17,8 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 50,0% | 3 50,0% |
| TOMISAWA KURUMI | sl 0 29.05.26 | sl 0 29.05.26/2 |
| pořadí | 34. | 34. |
| odstup % | 48,5 | 28,0 |
| % poražených soupeřů | 13,2 | 13,2 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 34.0 | 34.0 |
| medián | 34 | 34 |
| modus | 34 | 34 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 38,2 | 38,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 13,2 | 13,2 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 2 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 4 100,0% |