| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior individual |
5. | 0.74 | 1,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross junior |
8. | 5.83 | 8,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom semifinal junior |
18. | 17.12 | 17,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat junior |
18. | 23.46 | 26,9 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom | 62. | 23.08 | 25,0 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | WX1 slalom | 43. | 5.38 | 7,3 | - | ||
| 15.08.2025 17.08.2025 |
105 ICF World Ranking | K1W slalom S |
72. | 32.96 | 65,1 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior individual |
3. | 1.21 | 2,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross junior |
5. | 44.96 | 81,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross junior |
4. | 6.57 | 11,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross junior individual |
7. | 1.14 | 2,0 | - | |
| 27.07.2024 28.07.2024 |
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava | USD Čunovo | K1W slalom -U16 |
11. | 19.73 | 25,8 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
22. | 21/DM | 34.32 | 30,7 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -U16 |
15. | 15/DM | 31.92 | 25,2 | - |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 1 |
55. | 61.47 | 60,4 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 2 |
39. | 59.82 | 56,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| YATES OLWEN | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 105 15.08.25/2 | ECA Bratisla 27.07.24 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 25. | 18. | 72. | 62. | 11. | 22. | 15. | 39. | 55. |
| odstup % | 26,9 | 17,3 | 65,1 | 25,0 | 25,8 | 30,7 | 25,2 | 56,0 | 60,4 |
| % poražených soupeřů | 60,7 | 41,4 | 33,0 | 44,0 | 65,5 | 40,0 | 60,0 | 35,6 | 32,5 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 47.0 | 16.0 | 67.0 | 21.5 | 35.4 |
| medián | 39 | 15 | 62 | 18 | 25 |
| modus | 39 | 11 | 62 | 18 | 11 |
| počet závodů | 2 | 3 | 2 | 2 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 58,2 | 27,2 | 45,0 | 22,1 | 36,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 34,1 | 55,2 | 38,5 | 51,1 | 45,9 |
| počet jízd | 4 | 6 | 4 | 4 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 3 100,0% | 2 100,0% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 4 66,7% | 1 25,0% | 3 75,0% | 10 55,6% |
| YATES OLWEN | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 105 15.08.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 8. | 5. | 43. | 5. | 3. | 4. | 7. |
| odstup % | 8,7 | 1,2 | 7,3 | 81,7 | 2,5 | 11,8 | 2,0 |
| % poražených soupeřů | 87,3 | 92,7 | 17,6 | 88,9 | 94,4 | 94,1 | 88,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 12.4 | 6.5 | 10.7 |
| medián | 5 | 5 | 5 |
| modus | 3 | 5 | 5 |
| počet závodů | 5 | 2 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 21,1 | 4,9 | 16,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 76,6 | 90,0 | 80,5 |
| počet jízd | 10 | 4 | 14 |
| lepší 1. jízda | 5 100,0% | 2 100,0% | 7 100,0% |
| čistých jízd | 10 100,0% | 4 100,0% | 14 100,0% |