| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal U-23 |
16. | 15.84 | 15,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat U-23 |
16. | 15.89 | 17,5 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal U23 |
25. | 26.32 | 25,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat U23 |
25. | 13.62 | 14,5 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1W slalom semifinal |
23. | 73.26 | 58,8 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 1 |
59. | 80.96 | 79,5 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 2 |
44. | 71.93 | 67,4 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1W slalom heat 1 |
16. | 24.26 | 21,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 6 | 8 |
| ELLIS RACHEL | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 25. | 16. | 25. | 25. | 16. | 23. |
| odstup % | 17,5 | 15,5 | 14,5 | 25,7 | 21,4 | 58,8 |
| % poražených soupeřů | 40,0 | 48,3 | 17,2 | 17,2 | 59,5 | 24,1 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 19.5 | 25.0 | 20.5 | 21.7 |
| medián | 16 | 25 | 16 | 23 |
| modus | 16 | 25 | 16 | 25 |
| počet závodů | 2 | 2 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 40,1 | 20,1 | 16,5 | 25,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 41,8 | 17,2 | 44,2 | 34,4 |
| počet jízd | 4 | 4 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 3 75,0% | 8 66,7% |
| ELLIS RACHEL | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 44. | 59. |
| odstup % | 67,4 | 79,5 |
| % poražených soupeřů | 27,1 | 27,5 |
| pořadí | 2023 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 51.5 | 51.5 |
| medián | 44 | 44 |
| modus | 44 | 44 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 73,4 | 73,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,3 | 27,3 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |