| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross individual |
50. | 20.02 | 39,8 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | WX1 slalom cross |
50. | 45.43 | 83,3 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | K1W slalom heat |
50. | 28.37 | 29,2 | - | ||
| 11.09.2026 13.09.2026 |
0 WORLD CUP FINAL LA SEU | C1W slalom heat |
52. | 284.59 | 282,8 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross |
24. | 38.69 | 63,1 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | WX1 slalom cross individual |
29. | 6.90 | 11,4 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | K1W slalom heat |
39. | 35.66 | 34,3 | - | ||
| 04.09.2026 06.09.2026 |
0 WORLD CUP VAIRES-SUR-MARNE | C1W slalom heat |
48. | 235.57 | 210,0 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -OPEN |
- | ||||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -OPEN |
- | ||||
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | C1W slalom -OPEN |
6. | 6/U23 | 35.26 | 33,1 | - |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1W slalom -OPEN |
5. | 5/U23 | 59.90 | 59,4 | - |
| 18.07.2026 | 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů | Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje | C1W slalom | 2. | 0.20 | 0,2 | OČ 0 |
|
| 18.07.2026 | 86 Slalom v Českém Vrbném + 5. Český pohár veteránů | Slalomová dráha České Vrbné - horní úsek kanálu - první dvě peřeje | K1W slalom | 1. | OČ 0 |
|||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
32. | 7.22 | 12,2 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
32. | 25.74 | 41,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat U-23 |
37. | 40.68 | 44,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
41. | 60.05 | 67,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross individual |
35. | 25.82 | 37,2 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | WX1 slalom cross |
35. | 30.00 | 42,9 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | K1W slalom heat |
37. | 54.96 | 51,5 | - | ||
| 04.09.2025 07.09.2025 |
0 ICF Světový pohár #5 Final | C1W slalom heat |
42. | 395.29 | 337,5 | - | ||
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom semifinal U23 |
23. | 22.32 | 21,8 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom semifinal U23 |
25. | 14.59 | 14,7 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | K1W slalom heat U23 |
25. | 11.32 | 12,5 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | C1W slalom heat U23 |
23. | 24.01 | 25,6 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 individual |
29. | 12.92 | 28,1 | - | |
| 30.07.2025 03.08.2025 |
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 | Solkan - SLO | WX1 slalom cross U23 |
29. | 49.18 | 96,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
33. | 5.13 | 9,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
33. | 38.55 | 62,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal U23 |
27. | 57.62 | 55,0 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat U23 |
27. | 20.79 | 20,1 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
32. | 16.38 | 17,3 | - | |
| 21.07.2024 | 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -OPEN |
9. | 7/U23 | 30.05 | 27,4 | - |
| 20.07.2024 | 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. | USD Roudnice nad Labem | K1W slalom -OPEN |
8. | 7/U23 | 35.33 | 30,6 | - |
| 13.06.2024 16.06.2024 |
76 ICF Světový pohár #3 | K1W slalom heat |
41. | - | ||||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat junior |
27. | 89.33 | 97,6 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 1 |
74. | 125.74 | 123,5 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1W slalom heat 2 |
53. | 99.78 | 93,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 | 10 | 25 |
| HORLOVA VALENTYNA | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 04.09.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 52. | 48. | 6. | 37. | 42. | 28. | 23. | 28. | 27. |
| odstup % | 282,8 | 210,0 | 33,1 | 44,7 | 337,5 | 25,6 | 21,8 | 20,1 | 55,0 |
| % poražených soupeřů | --- | --- | 16,7 | 10,0 | --- | 6,9 | 24,1 | 35,7 | 10,3 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 29.6 | 35.8 | 32.3 |
| medián | 28 | 37 | 28 |
| modus | 28 | 6 | 28 |
| počet závodů | 5 | 4 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 92,0 | 142,7 | 114,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 15,4 | 6,7 | 11,5 |
| počet jízd | 10 | 8 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 25,0% | 1 11,1% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 3 37,5% | 8 44,4% |
| HORLOVA VALENTYNA | sl 0 11.09.26 | sl 0 04.09.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 04.09.25 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 99 21.07.24 | sl 98 20.07.24 | SP3 sl 13.06.24 | sl 157 15.08.23 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 50. | 39. | 5. | 41. | 37. | 27. | 25. | 32. | 9. | 8. | 21. | 27. | 53. | 74. |
| odstup % | 29,2 | 34,3 | 59,4 | 67,9 | 51,5 | 12,5 | 14,7 | 17,3 | 27,4 | 30,6 | 0,0 | 97,6 | 93,4 | 123,5 |
| % poražených soupeřů | 16,9 | 28,3 | 42,9 | 18,4 | 16,3 | 16,1 | 17,2 | 41,5 | 11,1 | 22,2 | --- | 10,3 | 11,9 | 8,8 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|---|
| průměr | 51.3 | 12.7 | 30.3 | 33.8 | 32.0 |
| medián | 53 | 9 | 27 | 39 | 27 |
| modus | 27 | 8 | 25 | 5 | 27 |
| počet závodů | 3 | 3 | 4 | 4 | 14 |
| průměrný odstup od vítěze % | 104,8 | 19,3 | 24,0 | 47,7 | 47,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 10,3 | 11,1 | 22,8 | 26,6 | 18,7 |
| počet jízd | 6 | 6 | 8 | 8 | 28 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 21,4% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 50,0% | 5 62,5% | 3 37,5% | 14 50,0% |
| HORLOVA VALENTYNA | sl 0 11.09.26 | sl 0 11.09.26/2 | sl 0 04.09.26 | sl 0 04.09.26/2 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 04.09.25 | sl 0 04.09.25/2 | sl 0 30.07.25 | sl 0 30.07.25/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 50. | 50. | 24. | 29. | 32. | 32. | 35. | 35. | 29. | 29. | 33. | 33. |
| odstup % | 83,3 | 39,8 | 63,1 | 11,4 | 41,3 | 12,2 | 42,9 | 37,2 | 96,8 | 28,1 | 62,7 | 9,3 |
| % poražených soupeřů | 9,3 | 9,3 | 48,9 | 37,8 | 35,4 | 35,4 | 10,5 | 10,5 | --- | --- | 37,3 | 37,3 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 32.3 | 36.2 | 34.3 |
| medián | 33 | 32 | 32 |
| modus | 29 | 32 | 29 |
| počet závodů | 6 | 6 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 46,2 | 41,8 | 44,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 15,9 | 29,4 | 22,6 |
| počet jízd | 12 | 12 | 24 |
| lepší 1. jízda | 6 100,0% | 6 100,0% | 12 100,0% |
| čistých jízd | 12 100,0% | 12 100,0% | 24 100,0% |