| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2026 | 91 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 2 | FR slalom | 2. | 0.65 | 0,7 | - | ||
| 25.07.2026 | 90 ECA Cup v Roudnici n.L. - Race 1 | FR slalom | 3. | 7.43 | 8,0 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 48. | 6.14 | 7,3 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom semifinal |
34. | 58.92 | 60,5 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 1 |
12. | 4.83 | 5,3 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 3 |
| BARZON GIACOMO | sl 91 26.07.26 | sl 90 25.07.26 |
| pořadí | 2. | 3. |
| odstup % | 0,7 | 8,0 |
| % poražených soupeřů | 83,3 | 66,7 |
| pořadí | 2026 | celkem |
|---|---|---|
| průměr | 2.5 | 2.5 |
| medián | 2 | 2 |
| modus | 2 | 2 |
| počet závodů | 2 | 2 |
| průměrný odstup od vítěze % | 4,3 | 4,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 75,0 | 75,0 |
| počet jízd | 4 | 4 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 2 50,0% |
| BARZON GIACOMO | sl 106 02.08.24 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 48. | 12. | 34. |
| odstup % | 7,3 | 5,3 | 60,5 |
| % poražených soupeřů | 65,2 | 91,8 | 15,4 |
| pořadí | 2023 | 2024 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 23.0 | 48.0 | 31.3 |
| medián | 12 | 48 | 34 |
| modus | 12 | 48 | 12 |
| počet závodů | 2 | 1 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 32,9 | 7,3 | 24,4 |
| průměrné % poražených soupeřů | 53,6 | 65,2 | 57,5 |
| počet jízd | 4 | 2 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 3 75,0% | 1 50,0% | 4 66,7% |