| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN |
13. | 12.97 | 15,7 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN--2 |
5. | 5.99 | 7,4 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 1 |
50. | 11.51 | 12,7 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 2 |
24. | 6.64 | 7,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | 4 |
| ERSCHIG LUIS | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 5. | 13. | 24. | 50. |
| odstup % | 7,4 | 15,7 | 7,2 | 12,7 |
| % poražených soupeřů | 86,2 | 63,6 | 77,5 | 63,4 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 37.0 | 9.0 | 23.0 |
| medián | 24 | 5 | 13 |
| modus | 24 | 5 | 5 |
| počet závodů | 2 | 2 | 4 |
| průměrný odstup od vítěze % | 9,9 | 11,5 | 10,7 |
| průměrné % poražených soupeřů | 70,5 | 74,9 | 72,7 |
| počet jízd | 4 | 4 | 8 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 2 100,0% | 2 50,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 3 75,0% | 5 62,5% |