| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 44. | 10.30 | 12,2 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
59. | 7.37 | 20,5 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 12. | 210.87 | 237,8 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN |
21. | 60.30 | 72,9 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN--2 |
22. | 61.63 | 75,7 | - | ||
| 02.08.2024 03.08.2024 |
106 ICF WorldRanking Race Praha | USD Troja | K1M slalom | 118. | 62.40 | 74,1 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 1 |
60. | 13.48 | 14,9 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 2 |
93. | 114.72 | 123,8 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | 8 |
| BAUDOT REMI | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 106 02.08.24 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 59. | 44. | 12. | 22. | 21. | 118. | 93. | 60. |
| odstup % | 20,5 | 12,2 | 237,8 | 75,7 | 72,9 | 74,1 | 123,8 | 14,9 |
| % poražených soupeřů | 54,7 | 65,3 | 78,4 | 27,6 | 39,4 | 13,3 | 9,8 | 56,0 |
| pořadí | 2023 | 2024 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 76.5 | 118.0 | 31.6 | 53.6 |
| medián | 60 | 118 | 22 | 44 |
| modus | 60 | 118 | 12 | 12 |
| počet závodů | 2 | 1 | 5 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 69,3 | 74,1 | 83,8 | 79,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 32,9 | 13,3 | 53,1 | 43,1 |
| počet jízd | 4 | 2 | 10 | 16 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 1 100,0% | 5 100,0% | 6 75,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 50,0% | 6 60,0% | 9 56,3% |