| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 77. | 22.12 | 26,1 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
66. | 7.85 | 21,8 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 19. | 13.13 | 14,8 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
18. | 22.66 | 29,0 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
- | ||||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN |
34. | 66.19 | 80,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN--2 |
11. | 14.40 | 17,7 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1M slalom heat junior |
11. | 15.32 | 19,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
44. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 1 |
82. | 20.90 | 23,1 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 2 |
100. | 132.54 | 143,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| GOLDSMITH TOM | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 157 15.08.23 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 66. | 77. | 19. | 18. | 11. | 34. | 11. | 100. | 82. |
| odstup % | 21,8 | 26,1 | 14,8 | 29,0 | 17,7 | 80,0 | 19,0 | 143,0 | 23,1 |
| % poražených soupeřů | 49,2 | 38,7 | 64,7 | 19,0 | 65,5 | --- | 78,3 | 2,9 | 39,6 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 64.3 | 37.5 | 46.4 |
| medián | 82 | 19 | 34 |
| modus | 11 | 11 | 11 |
| počet závodů | 3 | 6 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 61,7 | 31,6 | 41,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 40,3 | 39,5 | 39,8 |
| počet jízd | 6 | 12 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 5 83,3% | 5 55,6% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 3 25,0% | 6 33,3% |