| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom | 81. | 22.85 | 27,0 | - | |
| 14.08.2026 16.08.2026 |
0 WRR Prague | USD Praha Troja | K1M slalom S |
94. | 12.89 | 35,8 | - | |
| 31.07.2026 01.08.2026 |
0 WRR - Bratislava | K1M slalom | 46. | 85.42 | 96,3 | - | ||
| 20.07.2026 | 89 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 2 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
14. | 16.75 | 21,4 | - | |
| 19.07.2026 | 88 ECA Junior cup v Českém Vrbném - day 1 | Slalomová dráha České Vrbné - hlavní kanál | K1M slalom -OPEN |
13. | 11/U23 | 33.08 | 38,5 | - |
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN |
32. | 42.98 | 52,0 | - | ||
| 03.07.2026 05.07.2026 |
0 ECA Junior cup Augsburg | K1M slalom -OPEN--2 |
12. | 18.16 | 22,3 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | MX1 slalom cross junior |
78. | 43.49 | 77,0 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 1 |
124. | 89.08 | 98,3 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | K1M slalom heat 2 |
60. | 27.20 | 29,4 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 |
| EVANS CHARLIE | sl 0 14.08.26 | sl 0 14.08.26/2 | sl 0 31.07.26 | sl 89 20.07.26 | sl 88 19.07.26 | sl 0 03.07.26 | sl 0 03.07.26/2 | sl 104 29.07.23 | sl 104 29.07.23/2 |
| pořadí | 94. | 81. | 46. | 14. | 13. | 12. | 32. | 60. | 124. |
| odstup % | 35,8 | 27,0 | 96,3 | 21,4 | 38,5 | 22,3 | 52,0 | 29,4 | 98,3 |
| % poražených soupeřů | 27,3 | 35,5 | 11,8 | 38,1 | 40,0 | 62,1 | 6,1 | 42,2 | 8,2 |
| pořadí | 2023 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 92.0 | 41.7 | 52.9 |
| medián | 60 | 32 | 46 |
| modus | 60 | 12 | 12 |
| počet závodů | 2 | 7 | 9 |
| průměrný odstup od vítěze % | 63,8 | 41,9 | 46,8 |
| průměrné % poražených soupeřů | 25,2 | 31,6 | 30,1 |
| počet jízd | 4 | 14 | 18 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 6 85,7% | 6 66,7% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 5 35,7% | 7 38,9% |