ARDEN LEWIS, 2008

GBRregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom 51.   11.9113,0-
14.08.2026
16.08.2026
0 WRR Prague USD Praha Troja C1M slalom
S
24.   2.676,7-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
final junior
11.   67.6876,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
semifinal junior
11.   6.206,8-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1M slalom
heat junior
11.   7.829,3-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom 106.   21.8325,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom 73.   25.0927,6-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking K1M slalom
S
103.   13.9430,8-
15.08.2025
17.08.2025
105 ICF World Ranking C1M slalom
S
59.   8.8417,8-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
final junior
9.   12.5413,2-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
semifinal junior
9.   5.315,6-
30.07.2025
03.08.2025
0 ECA Mistrovství Evropy juniorů a U23 Solkan - SLO C1M slalom
heat junior
9.   7.358,5-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
semifinal junior
20.   18.5020,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1M slalom
heat junior
20.   8.999,6-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo C1M slalom
-U16
2.   1.311,9-
27.07.2024
28.07.2024
ECA Junior Canoe Slalom European Cup - Bratislava USD Čunovo K1M slalom
-U16
31.   16.1025,0-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
46. 46/DM 31.0532,5-
21.07.2024 99 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
10. 10/DM 15.6014,9-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem K1M slalom
-U16
11. 11/DM 13.6512,9-
20.07.2024 98 ECA Junior CUP ve slalomu v Roudnici n.L. USD Roudnice nad Labem C1M slalom
-U16
12. 12/DM 33.4928,9-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 1
133.   229.45253,1-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha K1M slalom
heat 2
87.   90.9298,1-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 1
62.   51.5153,0-
29.07.2023
30.07.2023
104 ICF World Ranking Race Praha C1M slalom
heat 2
45.   46.0945,9-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103877|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103877|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
7 17         24
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1M

ARDEN LEWISsl 0
14.08.26
sl 0
14.08.26/2
sl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
30.06.26/3
sl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
sl 0
30.07.25
sl 0
30.07.25/2
sl 0
30.07.25/3
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
pořadí24.51.17.4.11.59.73.15.8.9.13.20.2.10.12.45.62.
odstup %6,713,09,36,876,817,827,68,55,613,29,620,21,914,928,945,953,0
% poražených soupeřů71,336,774,289,79,141,426,567,475,927,377,834,597,059,150,027,925,6
pořadí2023202420252026celkem
průměr53.58.028.121.425.6
medián4510151715
modus452842
počet závodů237517
průměrný odstup od vítěze %49,415,214,722,521,2
průměrné % poražených soupeřů26,868,750,156,252,4
počet jízd46141034
lepší 1. jízda0
0,0%
3
100,0%
2
28,6%
2
40,0%
7
41,2%
čistých jízd2
50,0%
4
66,7%
8
57,1%
6
60,0%
20
58,8%

Kategorie K1M

ARDEN LEWISsl 105
15.08.25
sl 105
15.08.25/2
ECA Bratisla
27.07.24
sl 99
21.07.24
sl 98
20.07.24
sl 104
29.07.23
sl 104
29.07.23/2
pořadí103.106.31.46.11.87.133.
odstup %30,825,625,032,512,998,1253,1
% poražených soupeřů33,830,962,040,087,015,71,5
pořadí202320242025celkem
průměr110.029.3104.573.9
medián873110387
modus871110311
počet závodů2327
průměrný odstup od vítěze %175,623,528,268,3
průměrné % poražených soupeřů8,663,032,438,7
počet jízd46414
lepší 1. jízda0
0,0%
3
100,0%
2
100,0%
5
71,4%
čistých jízd2
50,0%
4
66,7%
1
25,0%
7
50,0%