| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
12. | 8.79 | 15,6 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1W slalom heat |
47. | 21.49 | 23,1 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
41. | 13.94 | 23,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
41. | 37.60 | 60,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom semifinal U-23 |
19. | 17.85 | 17,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat U-23 |
19. | 14.09 | 15,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
31. | 18.72 | 21,2 | - | ||
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross individual |
47. | 12.92 | 18,5 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | WX1 slalom cross |
47. | 27.73 | 38,4 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | K1W slalom heat |
38. | 23.48 | 22,9 | - | |
| 12.06.2026 14.06.2026 |
0 World Cup Augsburg | USD Augsburg | C1W slalom heat |
48. | 83.51 | 76,3 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | K1W slalom heat |
44. | 33.70 | 35,2 | - | |
| 29.09.2025 04.10.2025 |
0 ICF Mistrovství světa ve slalomu | USD Penrith | C1W slalom heat |
50. | 75.12 | 73,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
39. | 8.45 | 15,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
39. | 38.55 | 62,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom semifinal U23 |
25. | 37.92 | 36,2 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom semifinal U23 |
27. | 29.83 | 30,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1W slalom heat U23 |
25. | 15.82 | 15,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
27. | 14.63 | 15,5 | - | |
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | C1W slalom heat |
30. | 12.53 | 11,1 | - | ||
| 12.06.2025 15.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #2 | K1W slalom heat |
46. | 94.97 | 90,6 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | C1W slalom heat |
44. | 180.09 | 181,4 | - | ||
| 05.06.2025 08.06.2025 |
0 ICF Světový pohár #1 | K1W slalom heat |
44. | 28.59 | 29,9 | - | ||
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom semifinal U23 |
26. | 28.91 | 30,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1W slalom heat U23 |
9. | 13.16 | 12,6 | - | |
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1W slalom heat 1 |
34. | 165.58 | 146,1 | - | ||
| 29.07.2023 30.07.2023 |
104 ICF World Ranking Race Praha | C1W slalom heat 2 |
- |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 12 | 19 |
| CULLWICK KAHLIA | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 | sl 157 15.08.23 | sl 157 15.08.23/2 | sl 104 29.07.23 |
| pořadí | 47. | 21. | 19. | 48. | 50. | 20. | 25. | 30. | 44. | 9. | 26. | 34. |
| odstup % | 23,1 | 15,5 | 17,5 | 76,3 | 73,8 | 15,3 | 36,2 | 11,1 | 181,4 | 12,6 | 30,0 | 146,1 |
| % poražených soupeřů | 14,8 | 50,0 | 37,9 | 11,3 | --- | 54,8 | 17,2 | 37,0 | 2,3 | 57,9 | 13,8 | 10,8 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 23.0 | 33.8 | 33.8 | 31.1 |
| medián | 26 | 30 | 21 | 26 |
| modus | 9 | 20 | 19 | 9 |
| počet závodů | 3 | 5 | 4 | 12 |
| průměrný odstup od vítěze % | 62,9 | 63,6 | 33,1 | 53,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 27,5 | 22,3 | 28,5 | 25,7 |
| počet jízd | 6 | 10 | 8 | 24 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 6 60,0% | 5 62,5% | 14 58,3% |
| CULLWICK KAHLIA | sl 0 30.06.26 | sl SP Aug 12.06.26 | sl 0 29.09.25 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 0 12.06.25 | sl 0 05.06.25 |
| pořadí | 31. | 38. | 44. | 30. | 27. | 46. | 44. |
| odstup % | 21,2 | 22,9 | 35,2 | 15,5 | 30,9 | 90,6 | 29,9 |
| % poražených soupeřů | 38,8 | 30,2 | 17,3 | 45,3 | 10,3 | 8,2 | 12,2 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 38.2 | 34.5 | 37.1 |
| medián | 44 | 31 | 38 |
| modus | 44 | 31 | 44 |
| počet závodů | 5 | 2 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 40,4 | 22,0 | 35,2 |
| průměrné % poražených soupeřů | 18,7 | 34,5 | 23,2 |
| počet jízd | 10 | 4 | 14 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 5 50,0% | 2 50,0% | 7 50,0% |
| CULLWICK KAHLIA | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl SP Aug 12.06.26 | sl SP Aug 12.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 |
| pořadí | 12. | 41. | 41. | 47. | 47. | 39. | 39. |
| odstup % | 15,6 | 60,3 | 23,5 | 38,4 | 18,5 | 62,7 | 15,3 |
| % poražených soupeřů | 81,7 | 16,7 | 16,7 | 11,5 | 11,5 | 25,5 | 25,5 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 39.0 | 37.6 | 38.0 |
| medián | 39 | 41 | 41 |
| modus | 39 | 41 | 39 |
| počet závodů | 2 | 5 | 7 |
| průměrný odstup od vítěze % | 39,0 | 31,3 | 33,5 |
| průměrné % poražených soupeřů | 25,5 | 27,6 | 27,0 |
| počet jízd | 4 | 10 | 14 |
| lepší 1. jízda | 2 100,0% | 5 100,0% | 7 100,0% |
| čistých jízd | 4 100,0% | 10 100,0% | 14 100,0% |