ROGGENBRODT ENNO, 0

GERregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
23.08.2026 108 8. Český pohár ve sprintu + MČR U23 na Lipně Řeka Vltava v Loučovicích. Start závodu nad mostem v Loučovicích (před Loučovickou kaskádou). Přesné K1M sjezd 31.   14.5724,5ČP/OČ/OM
0/0/0
22.08.2026 107 7. Český pohár ve sjezdu + MČR dospělých na Lipně Řeka Vltava pod Lipnem. Start závodu kategorií K1m, K1ž a C1m pod hrází (změna místa startu vyhraze K1M sjezd 5.   46.936,3ČP/OČ/OM
0/0/0
20.04.2025 28 4. Český pohár v klasickém sjezdu ve Špindlerově Mlýně + 2.nominační závod na ME senioři + MČR dosp řeka Labe - v úseku nasedací místo pod mostem pod jezem pod přehradou Labská, cíl dlouhého sjezdu po K1M sjezd     ČP/OČ/OM
0/0/0
19.04.2025 27 3. Český pohár ve sprintu ve Špindlerově Mlýně + 1.nominační závod na ME senioři + ECA Cup řeka Labe - v úseku nasedací místo pod mostem pod jezem pod přehradou Labská, cíl dlouhého sjezdu po K1M sjezd 39. 16/GER 13.8115,9ČP/OČ/OM
0/0/0
07.07.2023 94 Mezinárodní open závod + veřejný závod ve sprintu v Roudnici n.L. USD ROUDNICE NAD LABEM K1M sjezd 9.   6.6511,1OČ
0
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103908|0|N

rok 2023

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023
K1M0
Fotky nenalezeny.
0|103908|0|N

rok 2023

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy
 K1M 1/1 0

Sjezd: Oblastní žebříček Čechy

kategorie2023
K1M0

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
      4     4
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Český pohár sprint

Kategorie K1M

ROGGENBRODT ENNOsp 108
23.08.26
sp 27
19.04.25
pořadí31.39.
odstup %24,515,9
% poražených soupeřů18,942,4
pořadí20252026celkem
průměr39.031.035.0
medián393131
modus393131
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %15,924,520,2
průměrné % poražených soupeřů42,418,930,7

Oblastní žebříček Čechy sprint

Kategorie K1M

ROGGENBRODT ENNOsp 108
23.08.26
sp 27
19.04.25
sp 94
07.07.23
pořadí31.39.9.
odstup %24,515,911,1
% poražených soupeřů18,942,461,9
pořadí202320252026celkem
průměr9.039.031.026.3
medián9393131
modus939319
počet závodů1113
průměrný odstup od vítěze %11,115,924,517,2
průměrné % poražených soupeřů61,942,418,941,1

Oblastní žebříček Morava sprint

Kategorie K1M

ROGGENBRODT ENNOsp 108
23.08.26
sp 27
19.04.25
pořadí31.39.
odstup %24,515,9
% poražených soupeřů18,942,4
pořadí20252026celkem
průměr39.031.035.0
medián393131
modus393131
počet závodů112
průměrný odstup od vítěze %15,924,520,2
průměrné % poražených soupeřů42,418,930,7