| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | C1M slalom heat |
56. | 14.21 | 16,9 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1M slalom heat |
69. | 26.65 | 33,3 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 individual |
74. | 12.17 | 22,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | MX1 slalom cross U-23 |
74. | 45.07 | 82,1 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1M slalom heat U-23 |
41. | 19.09 | 23,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1M slalom heat U-23 |
60. | 41.47 | 52,4 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 individual |
59. | 7.73 | 15,3 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | MX1 slalom cross U23 |
59. | 47.83 | 91,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | C1M slalom heat U23 |
59. | 73.46 | 80,9 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1M slalom heat U23 |
69. | 26.22 | 31,4 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | C1M slalom heat |
30. | 97.65 | 101,2 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | MX1 slalom cross |
58. | 47.05 | 88,9 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | C1M slalom heat junior |
24. | 53.35 | 62,2 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | 5 | 8 |
| SOTO Geral | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 08.07.25 | sl 158 31.08.23 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 56. | 41. | 59. | 30. | 24. |
| odstup % | 16,9 | 23,3 | 80,9 | 101,2 | 62,2 |
| % poražených soupeřů | 20,3 | 21,6 | 1,7 | 3,3 | 14,8 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 27.0 | 59.0 | 48.5 | 42.0 |
| medián | 24 | 59 | 41 | 41 |
| modus | 24 | 59 | 41 | 24 |
| počet závodů | 2 | 1 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 81,7 | 80,9 | 20,1 | 56,9 |
| průměrné % poražených soupeřů | 9,1 | 1,7 | 21,0 | 12,3 |
| počet jízd | 4 | 2 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 2 50,0% | 1 50,0% | 3 75,0% | 6 60,0% |
| SOTO Geral | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 08.07.25 |
| pořadí | 69. | 60. | 69. |
| odstup % | 33,3 | 52,4 | 31,4 |
| % poražených soupeřů | 13,9 | 25,3 | 20,9 |
| pořadí | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|
| průměr | 69.0 | 64.5 | 66.0 |
| medián | 69 | 60 | 69 |
| modus | 69 | 60 | 69 |
| počet závodů | 1 | 2 | 3 |
| průměrný odstup od vítěze % | 31,4 | 42,9 | 39,0 |
| průměrné % poražených soupeřů | 20,9 | 19,6 | 20,0 |
| počet jízd | 2 | 4 | 6 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 1 50,0% | 2 50,0% | 3 50,0% |
| SOTO Geral | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 158 31.08.23 |
| pořadí | 74. | 74. | 59. | 59. | 58. |
| odstup % | 82,1 | 22,7 | 91,7 | 15,3 | 88,9 |
| % poražených soupeřů | 3,9 | 3,9 | 30,1 | 30,1 | 1,7 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 58.0 | 59.0 | 74.0 | 64.8 |
| medián | 58 | 59 | 74 | 59 |
| modus | 58 | 59 | 74 | 59 |
| počet závodů | 1 | 2 | 2 | 5 |
| průměrný odstup od vítěze % | 88,9 | 53,5 | 52,4 | 60,1 |
| průměrné % poražených soupeřů | 1,7 | 30,1 | 3,9 | 13,9 |
| počet jízd | 2 | 4 | 4 | 10 |
| lepší 1. jízda | 1 100,0% | 2 100,0% | 2 100,0% | 5 100,0% |
| čistých jízd | 2 100,0% | 4 100,0% | 4 100,0% | 10 100,0% |