CASTIGLIONE Nerea, 0

ARGregistrační číslo: 000000
výkonnostní třídy  neevidovány zásady pro zisk VT

Zásady pro zisk VT upravuje Směrnice pro závodění pro rok 2026.

Výkonnostní třída 3 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku
Výkonnostní třída 3+ ve slalomu mimo C2 a C2mix
  • v průběhu sezóny i po sezóně: ziskem bodů minimálně ve dvou závodech oblastního žebříčku při dosažení počtu bodů ve výši minimálně 50% limitu 2. VT
Výkonnostní třída 2 ve slalomu i sjezdu
  • v průběhu sezóny: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku
  • po sezóně: splněním limitu bodů ze závodů oblastního žebříčku nebo umístěním mezi prvními 33% závodníků po odečtení závodníků MT a 1. VT v příslušné kategorii a závodníků druhé oblasti
Výkonnostní třída 2+ ve slalomu
  • po sezóně v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a C1Ž postupem do ČP slalom
Výkonnostní třída 1 ve slalomu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, C1M, K1Ž a 4.-16. místě v kategorii C1Ž
Výkonnostní třída 1 ve sjezdu
  • po sezóně umístěním v ČP na 4.-20. místě v kategoriích K1M, 4.-18. místě v kategorii C1M, 4.-15. místě v kategoriích K1Ž a C2M. V kategorii C1Ž závodnice v první polovině klasifikovaných lodí po odečtení závodnic s VT MT.
Výkonnostní třída MT ve slalomu i sjezdu
  • po sezóně: umístěním v ČP na 1.-3. místě
Limity bodů z oblastního žebříčku pro zisk 2. VT pro rok 2026
Slalom
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy50040210260160
Morava2004013013060
Sjezd
K1MC2M
C2mix
K1ŽC1MC1Ž
Čechy310705027050
Morava120507010040
řadit: podle závodu    podle pořadí mapa s místy závodů<
datumzávodmístol.k.poř.v.k.odstup
[s]
odstup
[%]
body
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23
11.   37.6060,3-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow WX1 slalom
cross U-23 individual
22.   4.958,4-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
semifinal U-23
22.   24.4824,0-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
semifinal U-23
24.   18.1019,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow K1W slalom
heat U-23
24.   8.9510,1-
30.06.2026
05.07.2026
0 U23 World Championship Krakow C1W slalom
heat U-23
22.   18.2020,0-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
final junior
11.   33.2132,8-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior
12.   44.4079,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie WX1 slalom
cross junior individual
28.   5.699,9-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
semifinal junior
11.   8.458,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie K1W slalom
heat junior
11.   19.8920,2-
08.07.2025
13.07.2025
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 Foix, Francie C1W slalom
heat junior
33.   56.3050,0-
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre C1W slalom
heat
47.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre K1W slalom
heat
53.   -
19.09.2023
24.09.2023
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) Lee Valley White Water Centre WX1 slalom
cross
54.   17.0320,5-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell C1W slalom
heat
17.   53.8450,8-
31.08.2023
03.09.2023
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) USD La Seu d'Urgell K1W slalom
heat
22.   37.8936,7-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
semifinal junior
17.   16.0215,6-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow K1W slalom
heat junior
15.   27.7130,3-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow C1W slalom
heat junior
17.   5.414,9-
15.08.2023
20.08.2023
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) USD Krakow WX1 slalom
cross junior
23.   33.1449,6-
Nebyla nalezena žádná historická data.
Nebyla nalezena žádná rankingová data.
Profil není vyplněn.
Videa nenalezena.
0|103942|0|N
Fotky nenalezeny.
0|103942|0|N

Statistika výsledků

Celkové počty registrovaných závodů

K1sl C1sl C2sl K1sj C1sj C2sj celkem
8 7         15
Započítávají se všechny výsledky registrované na Slalom World, vyjma výsledků v kategoriích předžáků a předjezdců. Data se, vzhledem k náročnosti výpočtu, nepřepočítávají ihned po nahrání výsledků, ale postupným výpočtem, který projde přes všechny výsledky přibližně 1x za 24 hodin.

Mezinárodní závod slalom

Kategorie C1W

CASTIGLIONE Nereasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl 157
15.08.23
sl 157
15.08.23/2
pořadí29.22.33.27.17.17.17.
odstup %20,024,050,00,050,84,915,6
% poražených soupeřů30,027,628,918,815,815,844,8
pořadí202320252026celkem
průměr19.533.025.523.1
medián17332222
modus17332217
počet závodů4127
průměrný odstup od vítěze %17,850,022,023,6
průměrné % poražených soupeřů23,828,928,826,0
počet jízd82414
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd5
62,5%
1
50,0%
3
75,0%
9
64,3%

Kategorie K1W

CASTIGLIONE Nereasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 0
08.07.25/3
sl 161
19.09.23
sl 158
31.08.23
sl 157
15.08.23
pořadí14.24.29.10.11.33.22.15.
odstup %10,119,120,28,232,80,036,730,3
% poražených soupeřů73,520,753,369,0---38,532,351,7
pořadí202320252026celkem
průměr23.316.719.019.8
medián22111415
modus15101410
počet závodů3328
průměrný odstup od vítěze %22,320,414,619,7
průměrné % poražených soupeřů40,840,847,142,4
počet jízd66416
lepší 1. jízda0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
0
0,0%
čistých jízd4
66,7%
3
50,0%
3
75,0%
10
62,5%

Kategorie WX1

CASTIGLIONE Nereasl 0
30.06.26
sl 0
30.06.26/2
sl 0
08.07.25
sl 0
08.07.25/2
sl 161
19.09.23
sl 157
15.08.23
pořadí11.22.12.28.54.23.
odstup %60,38,479,99,920,549,6
% poražených soupeřů79,256,378,447,119,747,6
pořadí202320252026celkem
průměr38.520.016.525.0
medián23121122
modus23121111
počet závodů2226
průměrný odstup od vítěze %35,144,934,338,1
průměrné % poražených soupeřů33,762,867,854,7
počet jízd44412
lepší 1. jízda2
100,0%
2
100,0%
2
100,0%
6
100,0%
čistých jízd4
100,0%
4
100,0%
4
100,0%
12
100,0%