| datum | závod | místo | <l.k. | poř. | v.k. | odstup [s] | odstup [%] | body |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | WX1 slalom cross |
42. | 43.61 | 77,4 | - | |
| 20.07.2026 25.07.2026 |
0 World Championship Oklahoma City | USA - Oklahoma City | K1W slalom heat |
55. | 37.60 | 42,1 | - | |
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 individual |
27. | 6.81 | 11,5 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | WX1 slalom cross U-23 |
30. | 37.60 | 60,3 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | K1W slalom heat U-23 |
33. | 20.05 | 22,7 | - | ||
| 30.06.2026 05.07.2026 |
0 U23 World Championship Krakow | C1W slalom heat U-23 |
36. | 33.49 | 36,8 | - | ||
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 individual |
36. | 6.55 | 11,8 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | WX1 slalom cross U23 |
36. | 38.55 | 62,7 | - | |
| 08.07.2025 13.07.2025 |
0 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 | Foix, Francie | K1W slalom heat U23 |
38. | 24.60 | 26,0 | - | |
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | WX1 slalom cross |
31. | 17.03 | 20,5 | - | |
| 19.09.2023 24.09.2023 |
161 ICF Mistrovství světa - Londýn, Lee Valley (GBR) | Lee Valley White Water Centre | K1W slalom heat |
61. | - | |||
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | K1W slalom heat |
23. | 44.56 | 43,2 | - | |
| 31.08.2023 03.09.2023 |
158 ICF Světový pohár #4 - La Seu d?Urgell (ESP) | USD La Seu d'Urgell | WX1 slalom cross |
32. | 13.76 | 23,7 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | K1W slalom heat junior |
14. | 27.44 | 30,0 | - | |
| 15.08.2023 20.08.2023 |
157 ICF Mistrovství světa juniorů a U23 - Krakow (POL) | USD Krakow | WX1 slalom cross junior |
15. | 0.69 | 1,0 | - |
| K1sl | C1sl | C2sl | K1sj | C1sj | C2sj | celkem |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | 1 | 7 |
| AGUIRRE GONZALEZ Florencia | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 08.07.25 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 55. | 33. | 38. | 41. | 23. | 14. |
| odstup % | 42,1 | 22,7 | 26,0 | 0,0 | 43,2 | 30,0 |
| % poražených soupeřů | 11,5 | 34,7 | 30,2 | 23,1 | 29,0 | 55,2 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 26.0 | 38.0 | 44.0 | 34.0 |
| medián | 23 | 38 | 33 | 33 |
| modus | 14 | 38 | 33 | 14 |
| počet závodů | 3 | 1 | 2 | 6 |
| průměrný odstup od vítěze % | 24,4 | 26,0 | 32,4 | 27,3 |
| průměrné % poražených soupeřů | 35,8 | 30,2 | 23,1 | 30,6 |
| počet jízd | 6 | 2 | 4 | 12 |
| lepší 1. jízda | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| čistých jízd | 3 50,0% | 1 50,0% | 2 50,0% | 6 50,0% |
| AGUIRRE GONZALEZ Florencia | sl 0 20.07.26 | sl 0 30.06.26 | sl 0 30.06.26/2 | sl 0 08.07.25 | sl 0 08.07.25/2 | sl 161 19.09.23 | sl 158 31.08.23 | sl 157 15.08.23 |
| pořadí | 42. | 30. | 27. | 36. | 36. | 31. | 32. | 15. |
| odstup % | 77,4 | 60,3 | 11,5 | 62,7 | 11,8 | 20,5 | 23,7 | 1,0 |
| % poražených soupeřů | 31,7 | 39,6 | 45,8 | 31,4 | 31,4 | 54,5 | 18,4 | 66,7 |
| pořadí | 2023 | 2025 | 2026 | celkem |
|---|---|---|---|---|
| průměr | 26.0 | 36.0 | 33.0 | 31.1 |
| medián | 31 | 36 | 30 | 31 |
| modus | 15 | 36 | 27 | 36 |
| počet závodů | 3 | 2 | 3 | 8 |
| průměrný odstup od vítěze % | 15,1 | 37,3 | 49,7 | 33,6 |
| průměrné % poražených soupeřů | 46,5 | 31,4 | 39,0 | 39,9 |
| počet jízd | 6 | 4 | 6 | 16 |
| lepší 1. jízda | 3 100,0% | 2 100,0% | 3 100,0% | 8 100,0% |
| čistých jízd | 6 100,0% | 4 100,0% | 6 100,0% | 16 100,0% |